بیوگرافی و عکس های حامد همایون و خانواده و همسرش

بیوگرافی و زندگی نامه حامد همایون

عکس حامد همایون
عکس حامد همایون

حامد همایون با نام اصلی حامد محمودزاده در 19 بهمن 1361 در شیراز متولد شد و در حال حاضر 35 سال سن دارد.

مادرش معلم و پدرش بازنشسته بانک ملی است.

یک خواهر و یک برادر دارد.

او فوق لیسانس آبیاری و زهکشی از دانشگاه شیراز دارد. پس از آشنایی با محسن رجب پور مدیر شرکت ترانه شرقی به طور حرفه ای وارد دنیای موسیقی شد، سامان امامی تنظیم کننده کارهای او هم در موفقیتش نقش زیادی داشته است.

آلبوم ها و آهنگ های حامد همایون

اولین آلبوم رسمی او که دوباره عشق نام دارد 23 دی 1395 منتشر شد. این آلبوم هجده آهنگ دارد که همه ی آن ها توسط حامد همایون ساخته شده اند.

حامد همایون و پدر و مادرش
حامد همایون و پدر و مادرش

عروس آرزو ها اولین آهنگی بود که منتشر کرده است. از آهنگ های معروف او می توان به چتر خیس، شیدایی، حاکم احساس، نیمه من، خدا همین حوالیه، عاشق شدم رفت، مردم شهر و حس عاشقی اشاره کرد.

حامد همایون اولین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در موسسه محک برگزار کرد. او قبل از اینکه نامش بر سر زبان ها بیفتد آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول 1 را اجرا کرده است. اولین حضور او در تلویزیون در ویژه برنامه شب یلدای 1395 بود که او به طور زنده از برج میلاد برنامه اجرا کرد.

حامد همایون در مصاحبه با روزنامه جام جم در دی ماه 95 گفته: بیشتر ترانه‌ ها در کشور ما حس غم را منتقل می‌کنند و از ناله و خیانت و سیاهی می‌گویند اما من تصمیم گرفتم که سردمدار ترانه‌ های شاد و مثبت باشم.

آیا حامد همایون ازدواج کرد؟

او مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده است.

حامد همایون
حامد همایون

از خوانندگان ایرانی کسی را دوست ندارد و اسطوره های آواز او سلین دیون و کریس دی برگ هستند.

حامد همایون پس از سالار عقیلی دومین خواننده ی ایرانی است که حنجره اش بیمه شده است.

او با برگزاری بیش از 230 کنسرت در پنج ماه پس از انتشار اولین آلبوم در میان خوانندگان ایرانی رکورددار می باشد.

او در تاریخ 19 اسفند سال 1395 مهمان رامبد جوان در برنامه ی خندوانه بود، همچنین در تاریخ 17 اسفند 1396 به همراه کتایون ریاحی مهمان برنامه ی دورهمی مهران مدیری شد.