💡 تبلیغات در وب سایت کوکا

از اینکه وب سایت کوکا را جهت تبلیغات خود انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم.کاربران وب سایت ما کسانی هستند که علاقه مند به موضوعات سلامت، سبک زندگی، سرگرمی و مطالب فرهنگی و هنری می باشند.

انواع تبلیغات در سایت کوکا

شما به 3 روش می توانید در سایت ما تبلیغات داشته باشید که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم؛

🖼️ تبلیغات بنری

شامل یک فایل گرافیکی می باشد که می توانید در آن به بهترین شکل ممکن تبلیغ خود را در معرض دید میلیون ها کاربر ایرانی قرار دهید. تبلیغات بنری در سایت کوکا در بهترین مکان های سایت انجام می شود و به دلیل سخت گیری ما در تعداد آن ها و محتوای با کیفیت برای کاربران از بازدهی فوق العاده ای جهت برند سازی و معرفی کسب و کار برخوردار هستند.

📰 رپورتاژ آگهی (افزایش رنک سایت در گوگل)

به طور خلاصه رپورتاژ آگهی شامل یک مقاله اختصاصی برای شما در سایت کوکا می باشد که در آن می توانید علاوه بر معرفی کسب و کار خود در قالب متن و تصویر، چند لینک نیز به وب سایت تان داشته باشید. از آنجا که این لینک ها به صورت فالو هستند باعث می شوند رتبه سایت شما در گوگل افزایش پیدا کند.

✅ برخی از مشتریان ما (دیجی کالا، دیجی استایل و ….)

⛓ بک لینک ثابت

یکی دیگر از راه های افزایش رتبه سایت در گوگل بک لینک ثابت می باشد. شما می توانید یک لینک فالو در قسمت فوتر سایت کوکا داشته باشید که هم برای شما بازدید به همراه دارد و هم اینکه به بهبود رتبه سئو سایت شما کمک فراوانی می کند.

📧 مشاوره جهت تبلیغات

جهت تماس با ما می توانید از راه های زیر استفاده نمایید.

شماره تماس : 09133555385

ایمیل : contact.coca.ir@gmail.com

ارتباط با کارشناس تبلیغات در تلگرام
ارتباط با کارشناس تبلیغات در واتساپ