آدرس فروشگاه های محصولات گیاهی و ارگانیک در یزد

فروشگاه های محصولات گیاهی و ارگانیک در یزد
فروشگاه های محصولات گیاهی و ارگانیک در یزد

در ادامه این مقاله از سایت کوکا قصد داریم فروشگاه هایی را در یزد به شما معرفی کنیم که انواع محصولات گیاهی مناسب برای افراد گیاهخوار، وگن و خام گیاهخوار را عرضه می کنند.

فروشگاه یزد ارگانیک

این فروشگاه که تمامی محصولات آن ارگانیک و گیاهی می باشند، دارای انواع لبنیات کاملا گیاهی شامل ماست، پنیر توفو، دوغ و کشک می باشد که از شیر سویا تهیه شده اند.

همچنین انواع سوسیس و کالباس، گوشت سویا، دانه های مقوی و دارای پروتئین بالا مانند کینوا و تخم چیا و همچنین انواع محصولات جو پرک در این فروشگاه عرضه می شود.

روغن زیتون، کنسرو زیتون ارگانیک، شوینده های بهداشتی، مسواک و حبوبات از دیگر محصولات قابل خریداری در این فروشگاه می باشد.

آدرس : یزد – صفاییه – میدان اطلسی – بلوار شهید قندی – روبه روی ذهن زیبا – بین عدالت 9 و 11
تلفن تماس : 03538276727
همراه : 09131560358 (افتخاری)

آدرس سایت : yazdorganic.com

فروشگاه طلای سبز

این فروشگاه هم محصولات کاملا گیاهی وگن شامل انواع لبنیات، شیرینی های خانگی و … را برای گیاهخواران عرضه می کند. همچنین انواع حبوبات به صورت فله ای، انواع گیاهان دارویی، انواع شامپو و صابون سنتی، نان خشک برای خام گیاهخواران، سویا و همچنین کتاب های مفید در زمینه گیاهخواری را می توانید در این فروشگاه پیدا کنید.

آدرس : یزد – خیابان مسکن – رو به روی مسکن و شهر سازی – فروشگاه طلای سبز

تلفن : 09138496153 – 36293677

توجه : اگر وگن هستید به مدیران فروشگاه های معرفی شده اعلام کنید تا محصولاتی را به شما معرفی کند که فاقد تخم مرغ و لبنیات حیوانی باشند. به طور مثال : برخی از سوسیس و کالباس های فروشگاه یزد ارگانیک حاوی سفیده تخم مرغ هستند و مناسب افراد وگن نیستند.