بیوگرافی و عکس های اینستاگرام ویکتوریا بکام و همسرش دیوید و فرزندانش

بیوگرافی و زندگی نامه ویکتوریا بکام

ویکتوریا بکهام کیست؟

عکس ویکتوریا بکام
عکس ویکتوریا بکام

ویکتوریا بکام با نام اصلی کرولاین آدامز به انگلیسی Victoria Beckham در 17 آوریل 1974 در هارلو، اسکس انگلیس متولد شد.

پدرش آنتونی ویلیام آدامز مهندس الکترونیک و مادرش ژاکلین دورین آرایشگر هستند.

ویکتوریا یک خواهر به نام لوئیز و یک برادر به نام کریستین آدامز دارد.

قد او 163 سانتمیتر می باشد.

پس از تماشای یک فیلم مشهور در مورد موسیقی در سال 1980، تصمیم گرفت تا حرفه موسیقی را دنبال کند، در سال 1991، ویکتوریا وارد دانشکده هنر تئاتر لاین در اپسم، ساری شد و در رشته ی رقص و مدلینگ به تحصیل پرداخت.

ویکتوریا بکام و همسرش دیوید
ویکتوریا بکام و همسرش دیوید

در نهایت سال 1994 او عضو گروه موسیقی اسپایس گرلز شد و در کنار جری هالیول، اما بانتون، ملانی براون و ملانی چیسهولم توانست به شهرت برسد، گروه اسپایس گرلز یکی از بهترین گروه های موسیقی جهان به شمار می رفت که آلبوم هایشان بیشترین فروش را در جهان داشته است.

ویکتوریا در سال 2000 از این گروه جدا شد و مدتی یه تنهایی آلبوم های موسیقی منتشر کرد اما در نهایت در سال 2004 موسیقی را کنار گذاشت. ویکتوریا مجددا در سال 2007 به گروه اسپایش گرلز پیوست و این گروه در المپیک 2012 به اجرای موسیقی پرداختند.

پس از اینکه از موسیقی کناره گیری کرد به دنیای مد و فشن وارد شد و در سال 2011 به طور رسمی خط تولید لباس های جین با نام DVB style و برند تولید لباس، عطر، لوازم آرایشی و عینک آفتابی خود را با نام ویکتوریا بکام راه اندازی کرد.

ویکتوریا بکهام
ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکام در سال 1995 با کوری هایم بازیگر کانادایی دوست شد اما این رابطه به زودی با توافق دو طرف به پایان رسید، او در سال 1997 با دیوید بکام بازیکن تیم فوتبال منجستر یونایتد دوست شد، این دو در سال 1998 نامزد شدند و در تاریخ 4 ژوئیه 1999 در قلعه لوتترلستون، ایرلند ازدواج کردند.

حاصل این ازدواج سه فرزند پسر به نام های بروکلین بکام متولد سال 1999، رومئو بکام متولد سال 2002، کروز بکام متولد سال 2005 و یک فرزند دختر به نام هارپر سون بکام متولد سال 2011 هستند.

ویکتوریا و همسرش دیوید بکام از مهمانان ویژه عروسی سلطنتی پرنس ویلیام و کیت میدلتون و همچنین پرنس هری و مگان مارکل بودند.

ویکتوریا بکهام و فرزندانش
ویکتوریا بکهام و فرزندانش

ثروت او حدود 300 میلیون دلار تخمین زده می شود.

ویکتوریا در سال 2001 کتاب زندگی نامه ی خود با نام یادگیری پرواز را منتشر کرد، او همچنین در سال 2006 کتابی در باره ی مورد و فشن به نام فقط نیم اینچ بیشتر : مو، پاشنه کفش و هر چیزی بین آن ها را منتشر کرد.

در ایران با نام ویکتوریا بکهام هم شناخته می شود.