بیوگرافی و عکس های اینستاگرام سام درخشانی و همسر و دخترش

بیوگرافی و زندگی نامه سام درخشانی

عکس سام درخشانی
عکس سام درخشانی

سام درخشانی به انگلیسی Sam Derakhshani در 31 تیر 1354 در تهران، ایران متولد شد.

او یک برادر بزرگتر به نام شهریار و یک خواهر دارد.

قد او 183 سانتیمتر است.

سام درخشانی دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است. او در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده‌ است و با مجموعه شب زدگان در سال 1378 به دنیای بازیگری پا گذاشت.

عکس عروسی سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور
عکس عروسی سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور

فیلم ها و سریال های سام درخشانی

از سریال های او می توان به با من بمان در کنار یکتا ناصر، همسفر، خانه پدری، سال های برف و بنفشه، در چشم باد در کنار پارسا پیروزفر و کامبیز دیرباز، دارا و ندار، نابرده رنج در کنار کامبیز دیرباز، پژمان در کنار پژمان جمشیدی، آوای باران، همه چیز آنجاست در کنار آشا محرابی و هشت و نیم دقیقه اشاره کرد.

سام درخشانی
سام درخشانی

خانه ای در شن، جدا افتاده، شهر آشوب، نطفه شوم، شکار روباه، خوب، بد، جلف در کنار پژمان جمشیدی و حمید فرخ نژاد و تگزاس از فیلم های معروف او هستند.

مدتی شایعاتی درباره ازدواج او با نرگس محمدی منتشر شد اما در نهایت سام درخشانی در مهر ماه 1394 با عسل امیرپور ازدواج کرد، حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به نام برکه درخشانی می باشد که در سال 1396 در کانادا متولد شد.

سام درخشانی، کامبیز دیرباز و پژمان بازغی
سام درخشانی، کامبیز دیرباز و پژمان بازغی

پژمان جمشیدی، کامبیز دیرباز و پژمان بازغی دوستان صمیمی او هستند.

مرداد ماه 1395 سام درخشانی در برنامه خندوانه مهمان رامبد جوان بود و در 24 اسفند 1396 در برنامه دورهمی مهمان مهران مدیری شد.

در سال 1393 رستوران سام درخشانی به نام خونه نزدیک پارک آب و آتش بازگشایی شد که در آن غذا های سنتی ایرانی با فضای گرم و صمیمی خانه سرو می شود.

بیوگرافی عسل همسر سام درخشانی

عسل امیرپور متولد سال 1362 است، او به عنوان مربی بدنسازی مشغول به کار است ولی تحصیلاتش را در رشته نقاشی تا مقطع لیسانس پشت‌ سر گذاشته است.

سام درباره آشنایی با همسرش می گوید : من و عسل یک دوست خانوادگی مشترک داشتیم که ما را برای یک ‌مهمانی خانوادگی دعوت کرد. در آن ‌مهمانی با عسل آشنا شدم و این آشنایی ادامه پیدا کرد، بعد از مدتی خانواده‌ های ما نیز با هم رفت‌ و‌ آمد پیدا کردند و این باعث شناخت بیشتر ما نسبت به اخلاق و روحیات همدیگر و در نهایت منجر به ازدواج ما شد.