بهنام صفوی درگذشت + بیوگرافی و عکس های وی و همسرش

بیوگرافی و زندگی نامه بهنام صفوی

عکس بهنام صفوی
عکس بهنام صفوی

بهنام صفوی به انگلیسی Behnam Safavi در 15 تیر 1362 در شیراز، استان فارس ایران متولد شد.

خانواده ی بهنام پس از تولد او به بندر ماهشهر مهاجرت کردند و او تا سن 16 سالگی در این شهر زندگی می کرد. وی فارغ التحصیل رشته ی مهندس عمران در مقطع کارشناسی است.

موسیقی را از سن 7 سالگی با ساز های کیبورد و پیانو شروع کرد و خواندن را به صورت حرفه ای در سال 1385 و با آهنگ تمنا آغاز نمود. در حال حاضر یکی از بهترین خوانندگان موسیقی پاپ در ایران شناخته می شود.

آهنگ ها و آلبوم های بهنام صفوی

از آلبوم های معروف او می توان به بگو دوستم داری، عشق من باش، آرامش، فوق العاده و معجزه را نام برد. گفتنی است که آلبوم معجزه را پس از درمان بیماری سرطان در سال 1394 منتشر کرد.

بهنام صفوی و همسرش هدی خادمی
بهنام صفوی و همسرش هدی خادمی

حواست نیست، خوشبختی، الهی، دعا میکنم، ناموس، تب، ای جان، طاقت ندارم، بهترین روز خدا، همین حوالی، نامه عشق، وقتی تو باشی، اخراجی ها 3، محرم اسرار با شهرام شکوهی، تو نزدیکی با علی اصحابی و فرزاد فرزین، یادگاری، دیوونه بازی و هنوز عاشقتم با شهاب رمضان از موفق ترین آهنگ های بهنام محسوب می شوند.

از بهنام صفوی موزیک ویدئو های تمنا، دلتنگتم، بگو آره، معجزه، سوال، دعا میکنم، خدا، اخراجی های 3، آرامش، پشیمونم، کاش خدا منو ببینه، چه بی اندازه می خوامت، عشق من باش و همین حوالی منتشر شده است.

صفوی به عنوان آهنگ ساز و تنظیم کننده برای خواننده های جوان و معروف مانند حمید عسکری هم فعالیت داشته است.

او متاهل است و یک فرزند دارد؛ همسر او هدی خادمی است و خودش در مصاحبه ای عنوان کرده که همسرش را خودش انتخاب کرده و از این انتخاب بسیار راضی می باشد.

آخرین خبرها از وضعیت بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی
بهنام صفوی

بهنام صفوی از سال 1392 دچار تومور مغزی شد و با پیشرفت این بیماری در تیر ماه 1394 مجبور به جراحی شد. پس از آن مدتی حال او بهتر شده بود اما در سال 1396 این بیماری تشدید شد و برای درمان به آلمان سفر کرد که در آنجا یک جراحی دیگر توسط پورفسور سمیعی بر روی او انجام شد.

متاسفانه در دی ماه سال 1397 مجددا حال بهنام وخیم شده و او را در سی سی یو بیمارستان بستری کردند. پس از مدتی به دلیل شیمی درمانی هوشیاری خود را از دست داد اما پس از یک روز حال عمومی او بهبود پیدا کرده و هوشیاری خود را به دست آورده است.

بهنام صفوی و فرزندش
بهنام صفوی و فرزندش

علاوه بر خوانندگی و آهنگ سازی به عنوان استاد به آموزش موسیقی مشغول می باشد.

بهنام در حوالی قیطریه تهران زندگی می کند.

طرفدارانش معتقدند که صدای او مانند رضا صادقی است.

بیوگرافی و عکس های بهنام صفوی و همسر و فرزندش + آهنگ ها و جزییات بیماری اش

درگذشت

مدیر برنامه‌های بهنام صفوی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از درگذشت این خواننده پاپ خبر داد.

بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان سال ها با یک تومور مغزی درگیر بود و هر از چندگاهی با تشدید وضعیت جسمانی در بیمارستان بستری می‌شد.

این هنرمند کشورمان که شهریورماه سال گذشته شرایط سختی را پشت سر گذاشته بود اما توانسته بود از پس بیماری بربیاید و به زندگی عادی برگردد.

از چند روز پیش اما او مجددا در بیمارستانی در اصفهان بستری بود و دوستانش از وخامت اوضاع می‌گفتند.

فال حافظ کوکا