یک نمونه رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی های موفق ایرانی در گوگل

100 نمونه رپورتاژ آگهی موفق ایرانی [افزایش رتبه سئو در گوگل]

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش ها برای ساخت بک لینک با کیفیت و طبیعی برای افزایش رتبه سایت شما در گوگل می باشد. همچنین در این روش می توانید خدمات خود را نیز در قالب یک مطلب کاملا اختخصاصی به کاربران معرفی کنید. اگر شما نیز دارای یک وب سایت اینترنتی هستید و برای به دست آوردن رتبه های اول گوگل در زمینه کاری خود در حال تلاش هستید در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت کوکا

مجله اینترنتی کوکا با 10 سال سابقه حضور در وب فارسی و تولید انواع محتوای اختصاصی و با کیفیت در زمینه های گوناگون توانسته است با حضور در بین 200 سایت پربازدید ایران، ماهیانه بیش از 6 میلیون نفر بازدیدکننده منحصر به فرد را جذب نماید که عمده آن ها از گوگل وارد سایت کوکا می شوند.

مشاهده رتبه سایت کوکا
با انتشار یک رپورتاژ آگهی دائمی در سایت کوکا که دارای دامین اتوریتی و اعتبار بالایی نزد گوگل می باشد، ارزش دامین شما نزد گوگل بالاتر رفته و تاثیر خوبی در افزایش جایگاه سایت در نتایج جست و جو دارد.

رپورتاژ آگهی های منتشر شده در دسته بندی های اصلی سایت کوکا درج می شوند و به صورت دائمی می باشند. یعنی تا زمانی که سایت به فعالیت خود ادامه دهد در آرشیوهای سایت کوکا قابل مشاهده می باشند.

همچنین تمامی رپورتاژ آگهی ها حداقل به مدت 1 روز در صفحه اصلی نیز دیده می شوند و سپس به آرشیو موضوعات منتقل می شوند. کسب و کارهای اینترنتی بزرگی به ما اعتماد کرده و رپورتاژ آگهی خود را در سایت کوکا منتشر کرده اند که می توانید در ادامه برخی از آن ها را مشاهده کنید.

مشاوره جهت سفارش رپورتاژ آگهی

جهت تماس با ما می توانید از راه های زیر استفاده نمایید.

شماره تماس : 09133555385

ایمیل : contact.coca.ir@gmail.com

ارتباط با کارشناس تبلیغات در تلگرام
ارتباط با کارشناس تبلیغات در واتساپ