مدل های جذاب و فرمول ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی و دودی تیره و روشن

رنگ موی زیتونی

کوکا : رنگ موی زیتونی از رنگ های پرطرفدار در بین خانم های جوان محسوب می شود، مزیت این رنگ مو این است که به دکلره هم احتیاجی ندارد.

شما هم بدون دکلره و هم با دکلره میتوانید به رنگ زیتونی برسید بدون دکلره موهای شما زیتونی تیره می شود و با دکلره می توانید رنگ زیتونی روشن و طیف های مختلفی از آن را ایجاد کنید.

رنگ موی زیتونی بدون دکلره

رنگ موی سه صفر یا ای20 با اکسیدان شماره 3 ترکیب کنید از این رنگ ابتدا روی ساقه های مویتان بگذارید و بعد از اینکه 20 دقیقه ریشه ی مویتان را رنگ بگذارید و بعد از 20 دقیقه با نرم کننده بشویید.

بعد از شستن و خشک کردن موها رنگ زیتونی شماره های 5 و 90 و 0.1 و 10 را به همراه واریاسیون نقره ای و سبز به مقدار خیلی کم مخلوط کنید و به آن دو برابر مقدار کل رنگ اکسیدان شماره 2 اضافه کنید.

رنگ موی قهوه ای زیتونی

برای رسیدن به رنگ موی قهوه ای زیتونی کافیست 70 میل از رنگ زیتونی شماره 6 را با 30 میل از هر یک از رنگ های دودی شماره 6 و زیتونی شماره 7 به همراه 10 سانت از واریاسیون سبز را مخلوط کنید به آن اکسیدان شماره 2 اضافه کرده و برروی موهایتان به مدت 40 دقیقه بگذارید.

رنگ موی دودی زیتونی

برای اینکه به این رنگ برسید لازم است که ابتدا موهایتان را با دکلره به پایه 9 برسانید پس از آن رنگ های سی 8 و ام 7 را با هم مخلوط کرده و دو برابر مقدار رنگی که درست کرده اید اکسیدان شماره 1 به آن اضافه کنید بعد از آن رنگ را روی موهایتان گذاشته و بعد از نیم ساعت با نرم کننده بشویید.

رنگ موی زیتونی با دکلره

اگر میخواهید به رنگ زیتونی روشن برسید باید ابتدا موهایتان را با دکلره به پایه 8 برسانید وقتی موهایتان یکدست و روشن شد رنگ ان8 به همراه مقدار بسیار کمی اکسیدان و آب را ترکیب کرده بر روی مو بگذارید.

رنگ موی زیتونی تیره

بعد از اینکه با دکلره موهایتان را به پایه 8 رساندید رنگ های شماره 2 و 6 را به همراه مقداری اکسیدان و دو برابر مقدار اکسیدان آب را با هم مخلوط کنید و روی موهایتان بگذارید پس از سپری شدن 20 دقیقه موهایتان را با نرم کننده شستشو دهید.

رنگ موی زیتونی روشن

ابتدا با دکلره موها را به پایه 8 برسانید سپس رنگ ام 8 را با مقداری اکسیدان و دو برابر مقدار اکسیدان آب مخلوط کنید و به مدت 20-30 دقیقه روی موهایتان بگذارید.

رنگ موی زیتونی گیاهی

پودر حنا5پیمانه
سدر60پیمانه
گل بابونه35 پیمانه
گلدن رد20پیمانه
کتیرا10پیمانه

پودر گیاهان فوق را با هم مخلوط کنید با مقداری اب به صورت خمیر با قوام آبکی در اورید و پس از آماده کرن موها برای رنگپذیری ؛موهارا به آن آغشته و چند ساعت در همان حالت نگهدارید سپس با اب ولرم بشویید.

عکس رنگ موی دودی زیتونی
رنگ موی دودی زیتونی
رنگ موی زیتونی عسلی , عکس و مدل
رنگ موی زیتونی عسلی
مدل رنگ موی زیتونی طلایی
رنگ موی زیتونی طلایی
مدل رنگ موی قهوه ای زیتونی
رنگ موی قهوه ای زیتونی
رنگ موی زیتونی روشن , عکس و مدل
رنگ موی زیتونی روشن
عکس رنگ موی زیتونی بدون دکلره
رنگ موی زیتونی بدون دکلره
عکس رنگ موی زیتونی تیره
رنگ موی زیتونی تیره
رنگ موی زیتونی گیاهی , انواع رنگ موی زیتونی
رنگ موی زیتونی گیاهی