دانستنی هایی درباره ی کریستن استوارت

در اینجا با 20 نکته درباره ی کریستن استوارت بازیگر جوان هالیوود آشنا خواهید شد.

کریستن استوارت
کریستن استوارت

کریستن استوارت متولد 9 آپریل 1990 که اکنون 24 ساله است با بازیگری در مجموعه فیلم های گرگ و میش به شهرت رسید. او همچنین بخشی از تعداد زیادی فیلم های مستقل مثل اتاق ترس، سخنرانی، زادورا، پیام رسانان و غیره بوده است. این بازیگر جدیدا برای بازی در فیلم جدیدش موهایش را به رنگ نارنجی درآورده است.

حتما همه شما در مورد رابطه عاشقانه اش با رابرت پتینسون و عاقبت این رابطه را می دانید. در این متن حقایقی از زندگی کریستین استوارت را می نویسیم که احتمالا نمی دانستید.

1. اسم مستعار کریستین خصوصا در رسانه ها K-Stew است.

2. او در یک تئاتر مدرسه ای به وسیله آژانس استعدادیابی کشف شد. کریستین بعدها در Wild and The Runaways اجرا داشت.

3. مایکل آنگارانو از فیلم ویل و گریس عشق سابق او است.

4. او در فیلم اتاق ترس جایگزین هایدن پانیتر شد و در کنار جودی فاستر بازی کرد.

5. کریستین استوارت سه سال مدوام از 2003 تا 2005 نامزد جایزه هنرمند جوان شد ولی هیچ وقت جایزه را نبرد.

6. امیل هیرش بعد از همبازی شدن با کریستین استوارت در فیلم «به سوی طبیعت وحشی» خیلی تحت تاثیر بازی او قرار گرفت و به تهیه کنندگان فیلم گرگ و میش پیشنهاد داد از کریستین در فیلم ها اس
تفاده کنند.

7. رنگ طبیعی چشم های کریستین سبز است، اما برای فیلم های گرگ و میش از لنز قهوه ای استفاده کرد.

8. کریستین استوارت و رابرت پتینسون وقتی صحنه های رمانتیک خود را بازی می کردند به فیلم آخرین تانگو در پاریس سال 1972 رجوع می کردند.

9. محبوب ترین صحنه گرگ و میش از نظر کریستین جایی است که جیکوب بلک (تیلور لانتر) بدون پیراهن جلوی پدر بلا می ایستد.

10. کریستین استوارت بعد از تمام شدن فیلم های گرگ و میش حلقه ازدواجی که ادوارد کولن یا رابرت پتینسون به او داده بود را برای خود نگه داشت.

11. اما محبوب ترین فیلم خون آشامی از نظر کریستین استوارت فیلم های گرگ و میش نیست، بلکه او فیلم پسران گمشده سال 1987 را دوست دارد.

12. کریستین جشن تولد 19 سالگی اش را زمان فیلمبرداری فیلم افسانه گرگ و میش: ماه جدید جشن گرفت، که تصادفا این روز مصادف بود با سالگرد 18 سالگی او روی صحنه.

13. او فیلمساز برزیلی والتر سالز و شان پن بازیگر را تحسین می کند.

14. استوارت حیوانات خانگی را خیلی دوست دارد. اگرچه شخصیت بلا روی صحنه یک خون آشام را به گرگینه ترجیح داد، اما در زندگی واقعی او صاحب دو سگ گرگی به نام های جک و جیلی است، همچنین سه سگ دیگر و یک گربه به نام جلا دارد.

15. کریستین گربه خانگی اش را با خود سر صحنه فیلمبرداری می برد. برای همین یکبار زمان ساخت فیلم مسنجرز این گربه حدود 6 ماه را در یک منطقه دورافتاده در کانادا زندگی کرد.

16 . اگرچه او باید از استفانی مایر نویسنده به خاطر گرگ و میش متشکر باشد، اما استفانی نویسنده محبوب استوارت نیست. او در عوض بیشتر به نویسنده کتاب های علمی تخیلی کورت ونه گات علاقه دارد. در حقیقت کریستین استوارت قبل از اینکه برای این فیلم انتخاب شود هیچ وقت کتاب های گرگ و میش را نخوانده بود.

17. زمانیکه در نقش جوان جت در فیلم The Runaways بازی کرد، گیتار زدن را یاد گرفت و شش اهنگ برای فیلم ضبط کرد.

18. کریستین استوارت سال 2010 از طرف مجله آنلاین FHM در لیست جذاب ترین زنان سال رتبه 3 را کسب کرد.

19. در سال2011 هم کریستین استوارت و رابرت پتینسون در لیست ثروتمندترین زوج های فوربس رتبه 5 را به دست آوردند.

20. کریستین استوارت عاشق موج سواری است و به عکاسی نیز علاقه دارد. او هم گیتار برقی هم آکوستیک و همچنین ترومپت می زند./ ileev.com