بیوگرافی و عکس های جاستین تیمبرلیک و همسر و پسرش + آهنگ ها و فیلم ها

بیوگرافی و زندگی نامه جاستین تیمبرلیک

عکس جاستین تیمبرلیک
عکس جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک با نام کامل جاستین رندال تیمبرلیک به انگلیسی Justin Timberlake در 31 ژانویه 1981 درممفیس، تنسی آمریکا متولد شد.

پدرش چارلز تیمبرلیک و مادرش لین هارلز هستند.

جاستین دو برادر ناتنی کوچکتر به نام های جاناتان و استفان دارد.

قد او 186 سانتیمتر است.

جاستین تیمبرلیک و پسرش سیلاس
جاستین تیمبرلیک و پسرش سیلاس

در سن 11 سالگی در مسابقه ی به دنبال ستاره شرکت کرد و با اجرای آهنگ های معروف به شهرت رسید. در سال 1993 به کلاب میکی ماوس پیوست، در همان جا با بریتنی اسپیرز، کریستینا آگیلرا و جی سی چیسز آشنا شد.

آلبوم ها و آهنگ های جاستین تیمبرلیک

در سال 1995 به گروه موسیقی انسینک پیوست، اولین آلبوم این گروه 11 میلیون نسخه فروش کرد، در سال 2000 آلبوم دوم گروه منتشر شد که با فروش 2.4 میلیون کپی در هفته اول رکورد پرسرعت‌ ترین فروش یک آلبوم موسیقی را شکست. آلبوم سوم گروه هم فروش خوبی داشت، این گروه در سال 2002 منحل شد.

در سال 2002 اولین آلبوم تک صدایی خود را که توجیه نام داشت روانه بازار کرد، این آلبوم 7 میلیون نسخه در جهان فروش داشت.

آلبوم دوم او که Lovesounds نام داشت در سال 2006 منتشر شد که شامل آهنگ های معروف My love و What Goes Around…Comes Around بود.

در سال 2008 تیمبرلیک در آهنگ 4 Minutes با مدونا و تیمبالند همکاری کرد، این آهنگ در 21 کشور صدرنشین شد و موفق‌ ترین آهنگ آلبوم Hard Candy مدونا شد.

جاستین تیمبرلیک
جاستین تیمبرلیک

در سال 2013 آلبوم سوم جاستین با نام the 20.20 Experience به بازار عرضه شد و توانست رتبه ی اول بیلبورد 200 را به دست آورد و به عنوان پرفروش ترین آلبوم سال 2013 شناخته شود.

او به خاطر آلبوم ها و آهنگ هایش جوایز زیادی را به دست آورده که از آن جمله می توان به 7 بار جایزه ی AMA اواردز، 10 بار جایزه ی بیلبورد در رشته های مختلف، 3 بار بریت اواردز و 10 بار جایزه ی گرمی اشاره کرد.

فیلم های جاستین تیمبرلیک

از جمله فیلم های معروف جاستین تیمبرلیک می توان به ادیسون در کنار مورگان فریمن، آلفا داگ در کنار امیل هرش، شبکه اجتماعی در کنار جسی آیزنبرگ، یوگی خرسه، معلم بد در کنار کامرون دیاز، دوستی با مزایا در کنار میلا کونیس، در زمان در کنار آماندا سایفرد و مشکلی با منحنی در کنار کلینت ایستوود اشاره کرد.

رانر رانر، درون لوین دیویس، ترول ها و واندر ویل در کنار کیت وینسلت از دیگر فیلم های موفق او محسوب می شوند.

جاستین از سال 1998 تا سال 2002 با بریتنی اسپیرز خواننده پاپ دوست بود، پس از جدایی از او در سال 2003 با کامرون دیاز دوست شد این دو در سال 2006 از هم جدا شدند.

جاستین تیمبرلیک و همسرش جسیکا بیل
جاستین تیمبرلیک و همسرش جسیکا بیل

او در سال 2007 با جسیکا بیل بازیگری هالیوودی وارد رابطه‌ ی جدی شد، این دو در سال 2011 با هم نامزد شدند و در سال 2012 در ایتالیا با هم ازدواج کردند. حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام سیلاس متولد سال 2015 می باشد.

در میان طرفداران و روزنامه نگاران به نام شاهزاده پاپ شناخته می شود.

کلکسیون کفش و لباس ورزشی دارد.

به ورزش های اسنوبرد و اسکیت علاقه دارد.

زمانی که نتواند بخوابد برای خودش آهنگ می خواند.

جاستین تیمبرلیک و تیلور سویفت
جاستین تیمبرلیک و تیلور سویفت

از طرفداران موسیقی کانتری می باشد.

ثروت او حدود 230 میلیون دلار تخمین زده می شود.

از طرفداران تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس می باشد.

فال روزانه کوکا