بیوگرافی و عکس های اینستاگرام علیرضا حقیقی و نامزدش + بی بی رکسا کیست؟

بیوگرافی و زندگی نامه علیرضا حقیقی

عکس علیرضا حقیقی
عکس علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی به انگلیسی Alireza Haghighi در 12 اردیبهشت 1367 در تهران، ایران متولد شد.

قد او 193 سانتیمتر است.

یک خواهر بزرگتر از خودش دارد.

علیرضا حقیقی در سال 1385 یعنی در سن 18 سالگی قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس را ثبت کرد. او در فصل 87-88 به عنوان دروازه بان اصلی این تیم انتخاب شد.

علیرضا حقیقی و علی دایی
علیرضا حقیقی و علی دایی

علیرضا حقیقی در سال 2012 به روبین کازان روسیه پیوست، در سال 2013 با قراردادی به مدت شش ماه به صورت قرضی به پرسپولیس پیوست. حقیقی پس از بازگشت به باشگاه روبین کازان در نقل و انتقالات نیم فصل زمستانی ژانویه 2014 به صورت قرضی به اسپورتینگ کوویلیا در لیگ دسته دوم پرتغال پیوست.

او در اوت 2014 با یک قرارداد قرضی یک ساله به پنافیل در لیگ برتر فوتبال پرتغال پیوست. در ژانویه سال 2016 با جدایی از روبین کازان به باشگاه پرتغالی ماریتیمو پیوست، در سال 2017 خبرهایی درباره ی پیوستن او به تیم فوتبال انگلیسی پورت ویل منتشر شد.

در حال حاضر او به تیم فوتبال اسکیلستونا، سوئد پیوسته است.

علیرضا حقیقی
علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی در بازی اول تیم ملی ایران در رقابت‌ های جام جهانی 2014 در برابر تیم ملی نیجریه در ترکیب تیم قرار گرفت و اولین دروازبان تاریخ فوتبال ایران شد که توانست دروازه این تیم را در یک بازی جام‌ جهانی بسته نگاه دارد.

لامبورگینی، استون مارتین، فراری و بوگاتی ماشین های مورد علاقه ی او هستند، خودش یک بی ام و دارد.

شایعه نامزدی با بی بی رکسا حقیقت دارد؟

حقیقی مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است، مدتی شایعاتی درباره رابطه ی او با الناز شاکردوست پخش شد و در حال حاضر هم در شبکه های اجتماعی خبرهایی درباره ی رابطه ی او با بی بی رکسا خواننده آمریکایی منتشر شده اما هنوز علیرضا حقیقی درباره ی این خبر واکنشی نشان نداده است.

بی بی رکسا
بی بی رکسا

ثروت او حدود 24 میلیون دلار آمریکا تخمین زده می شود.