پیش بینی رنگ سال 2020 – 99 چیست؟ (تصویری)

انتخاب رنگ سال، برای بسیاری از شرکت های معروف رنگ به یک سنت هیجان انگیز تبدیل شده است. هنگامی که یک رنگ به عنوان رنگ سال معرفی می شود، طیف گسترده ای از طراحی تا بازاریابی برند ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

هنگام انتخاب یک رنگ به عنوان رنگ سال عوامل مختلفی مانند مد و فشن (رنگ مو و رنگ لباس)، معماری، طراحی صنعتی و تکنولوژی در نظر گرفته می شوند. امسال با ورود به یک دهه جدید، احساس فوق العاده ای خواهیم داشت و رنگ سال می تواند چگونگی نگاه ما به این دوره از طراحی را مشخص کند.

در ادامه همراه کوکا باشید تا درباره ی اینکه رنگ سال 2020 یا ۱۳۹۹ چه رنگی است؟ بیشتر بدانید؛

رنگ سال 2020 چه رنگی است؟

رنگ های پیشنهادی سال 2020 پنتون برای مد و فشن

رنگ سال 2020 پنتون
رنگ سال 2020 پنتون

شرکت پنتون به عنوان تعیین‌ کننده غیر رسمی رنگ سال، شهرت جهانی دارد و از سال 2000 به بعد هر ساله رنگ خاصی را به‌ عنوان «رنگ سال» معرفی می‌ کند.

این شرکت عنوان کرده که برای سال 2020 بیشتر ترکیبی از رنگ های آبی اقیانوسی و سبز سرد مد نظر هستند.

شرکت رنگ پانتون یا پنتون معروف ترین تاثیر گذارترین کمپانی رنگ، مجموعه ای از رنگ ها را به عنوان رنگ بهار و تابستان سال 2020 در دنیای مد و فشن معرفی کرده است؛ قرمز، زرد زعفرانی، آبی، سبز چمنی، سبز تره و پیازچه، آبی جین، پرتقالی، نیلی، کرم، صورتی مرجانی، دارچینی و بنفش.

اما در این بین یک رنگ بیشتر از بقیه مورد توجه است و آن رنگ فیروزه ای با لایه هایی به رنگ سبز آبی، نارنجی و خاکستری مایل به قهوه ای می باشد. جالب است بدانید که همه ی این رنگ ها با الهام از طبیعت، دریا و ساحل انتخاب شده اند.

کارشناسان رنگ پنتون معتقدند که این رنگ ها دوستانه و قابل اعتماد هستند و استفاده از آن ها برای طراحی دکوراسیون داخلی هم احساس راحتی را منتقل می کند.

صورتی رنگ سال پیشنهادی کمپانی بنجامین مور

رنگ سال 2020
رنگ سال 2020

انتظار می رود در سال آینده رنگ صورتی ملایم و ملیح به فراونی در طراحی های کمپانی بنجامین مور دیده شود. (بنجامین مور یک کمپانی تولید رنگ آمریکایی است)

آندره مگنو، مدیر بازاریابی این شرکت می گوید : رنگ ها تغییر ذهنی از مواد به سمت برآوردن نیاز های اصلی زندگی هستند.

صورتی گل رز و صورتی پاستل رنگ های خنثی و آرامش بخشی هستند که می توان آن ها را برای طراحی دکوراسیون یک اتاق نشیمن یا اتاق خواب به کار برد.

رنگ های سال پیشنهادی کمپانی والسپار

والسپار یک کمپانی رنگ است که دوازده رنگ الهام گرفته از طبیعت را به عنوان رنگ های سال 2020 معرفی کرده است؛ صورتی، سبز، یخی، سبز آبی کم رنگ، خاکی، خاکستری، شیری، کرم رنگ، آبی چرک، صورتی چرک، سفید مات، آبی، یاسی کم رنگ و فیلی.

سو کیم، مدیر بازاریابی والسپار معتقد است وقتی که از این رنگ ها به عنوان رنگ یک اتاق استفاده می شوند، واقعا تجربیات رنگی همه جانبه را که امروزه در زندگی به آغوش گرفته ایم، به تصویر می کشند.

سرمه ای رنگ سال پیشنهادی کمپانی شروین ویلیامز

رنگ مد سال 2020 چه رنگی است؟
رنگ مد سال 2020 چه رنگی است؟

سرمه ای به عنوان یکی از آرامش بخش ترین و پرکاربرد ترین سایه های رنگ آبی در نظر گرفته می شود و کمپانی رنگ شروین ویلیامز آن را به عنوان رنگ سال 2020 معرفی کرده است.

سبز رنگ سال پیشنهادی شرکت بهر

رنگ سال 1399 چه رنگی است؟
رنگ سال 1399 چه رنگی است؟

هفته گذشته، بهر به طور رسمی رنگ سال 2020 خود را سبز طبیعت معرفی کرده است. این رنگ سبز از مراتع الهام گرفته و به عنوان یک رنگ آرام بخش برای طراحی داخلی به کار برده می شود.

آبی نفتی رنگ سال پیشنهادی کمپانی PPG

رنگ سال 2020 چه رنگی است؟
رنگ سال 2020 چه رنگی است؟

آبی نفتی به عنوان رنگ سال 2020 کمپانی رنگ PPG معرفی شده است. مدیر بازاریابی این کمپانی معتقد است که استفاده از سایه های رنگ آبی برای طراحی دکوراسیون داخلی آرامش را القا می کنند، اضطراب را کاهش می دهند و به درمان بی خوابی کمک می کنند.

سبز ملایم رنگ سال پیشنهادی کمپانی دالاکس

پیش بینی رنگ سال 2020
پیش بینی رنگ سال 2020

برند رنگ Dulux رنگ سبز کم رنگ و ملایم را به عنوان رنگ سال 2020 معرفی کرده است و هدف خود را از انتخاب این رنگ نزدیک کردن همه ی ملت ها به هم در دهه ی جدید پیش رو عنوان می کند.

منابع : bhgpantone

فال روزانه کوکا