بیوگرافی و عکس های کاترینا کایف بازیگر هندی و نامزدش رانبیر کاپور

بیوگرافی و زندگی نامه ی کاترینا کایف

عکس کاترینا کایف
عکس کاترینا کایف

کاترینا کایف با نام اصلی کاترینا تورگوت به انگلیسی Katrina Kaif در 16 جولای 1984در هنگ کنگ متولد شد.

پدرش محمد کایف اهل کشمیر و مادرش سوزانا تورگوتی اهل انگلستان هستند.

او دارای 6 خواهر و یک برادر می باشد.

قد او 168 سانتیمتر است.

او و خانواده‌اش از هنگ کنگ به چین و سپس به ژاپن نقل مکان کردند، از آن جا هنگامی که هشت ساله بود به فرانسه رفت و پس از آن برای چند ماه کوتاه در سوییس، لهستان، آلمان، بلژیک و دیگر کشوره ای اروپایی زندگی کرد پس از آن با خانواده‌اش به هاوایی نقل مکان نمود و سرانجام به سرزمین مادری اش انگلستان رفت، او هم اکنون در بمبئی زندگی می کند.

کاترینا کایف و رانبیر کاپور
کاترینا کایف و رانبیر کاپور

کاترینا حرفه ی مدلینگ را در چهارده سالگی آغاز کرد. نخستین کارش برای کمپین جواهر بود. او مدلینگ را در لندن تحت قراردادی با آژانس مدلز وان ادامه داد و فعالیت مدلینگ کاترینا موجب کشف او به وسیله ی کایزاد گوستاد فیلمساز ساکن لندن شد.

فیلم های کاترینا کایف

کایف بازیگری را در سال 2003 آغاز کرد، در سال 2007 او با فیلم ناماستی لندن در کنار آکشی کومار به موفقیت تجاری دست یافت و سپس در فیلم های شریک، نیویورک در کنار جان آبرهام، زمانی تایگر وجود داشت در کنار سلمان خان و مادامیکه زنده‌ام در کنار شاهرخ خان موفقیت های زیادی به دست آورد.

بنگ بنگ در کنار هریتیک روشن، جاگا جاسوس در کنار رانبیر کاپور و دووم 3 در کنار عامر خان و آبیشک باچان از دیگر فیلم های موفق او محسوب می شوند.

به دلیل شهروند بریتانیا بودن او در هندوستان با یک ویزای کار فعالیت می‌کند.

کاترینا کایف
کاترینا کایف

کاترینا مدتی با سلمان خان رابطه داشت اما این دو در سال 2010 از هم جدا شدند، پس از آن در سال 2012 با رانبیر کاپور نامزد شد اما در نهایت در سال 2015 از هم جدا شدند ولی به نظر می رسد که این دو با هم آشتی کردند و در سال 2017 با هم دیده شده اند.

فال حافظ کوکا