🔥 فال قهوه روزانه : امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ [نشان ماه تولد]

فال و طالع بینی روزانه قهوه آنلاین
فال قهوه امروز و فردا

برای مشاهده فال امروز از دیوان حافظ شیرازی روی دکمه زیر کلیک فرمایید

فال حافظ

☕ برای مشاهده فال روزانه بر اساس ماه تولد روی دکمه زیر کلیک فرمایید

فال روزانه

فال قهوه روزانه با نشان امروز

فال قهوه روزانه سریع و آنلاین امروز و فردا برای متولدین ماه های مختلف سال

فروردین

شما شروع به جذب افرادی بهتر از همیشه به زندگی تان کرده اید. شما در حال پیدا کردن دوستانی جدید و گذراندن لحظات زندگی خود به خوبی و خوشی هستید. تمام چیزی که اکنون می خواهید، این است که این روند ادامه داشته باشد.

اردیبهشت

در درون هر انسانی، صدای آهسته ای وجود دارد که تمام آنچه را که باید در مورد تصمیماتش بداند، به او می گوید. سردرگمی همیشه اتفاق می افتد، اما راه حل چیست؟ سکوت! سکوت کنید تا آن صدا را بشنوید.

خرداد

هیچ کس از شما انتظار ندارد که همیشه قوی باشید، اما وقتی زندگی سخت می شود، همیشه باید بهترین خودتان را ارائه دهید.

در زمان های خوب یا بد، کمال گرایی معنایی ندارد و نمی توان هر کاری را طبق انتظاراتی که دیگران از شما دارند، انجام داد. آنچه مهم است، این است که بر اساس حقیقتی که در آن لحظه هستید، زندگی کنید.

تیر

یکی از بهترین ویژگی های شما که احساسات تان می باشد، می تواند گاهی به بدترین چیز برایتان تبدیل شود. شما احساساتی عالی دارید و این احساسات شما را در مسیر زندگی راهنمایی می کنند.

اما گاهی می توانند آنقدر قدرتمند باشند که شما را به قهقرا بکشانند. وقتی این اتفاق افتاد، به یاد داشته باشید که باید کمی عقب بکشید. ممکن است نیاز به تمرین و زمان داشته باشد، اما در نهایت، خواهید دانست که چطور باید آن را کنترل کنید.

مرداد

وقتی قلب تان تکه تکه می شود، زمان می برد تا دوباره همه آن تکه ها را کنار هم بگذارید. باید کم کم این کار را انجام دهید.

در نهایت، دوباره قلب خود را بازسازی می کنید اما با زخم هایی که به شما یادآوری می کنند چه چیزهایی را از سر گذراندید…

شهریور

سلامتی واقعا ثروت بزرگی است. امروز، انتخاب هایی داشته باشید که شما را به جایی برساند که در آن احساس خوبی نسبت به خود و بدنتان داشته باشید. یک پیاده روی یا یک تمرین ورزشی خوب، یک سرمایه گذاری طولانی مدت در زندگی شماست.

مهر

امروز، حتی کوچک ترین تصمیمات و انتخاب ها، برای شما چالشی بزرگ هستند. گاهی اوقات نمی دانید چه کاری انجام دهید یا چه زمانی آن را انجام دهید.

امروز ممکن است احساس کنید که سوالات شما، بیشتر از پاسخ هایتان می باشد. اگر دچار عدم اطمینان هستید، نگران نباشید. کارها خود به خود آنطور که لازم است پیش می روند.

آبان

شما عجله دارید و همیشه از توصیه هایی که دیگران با شما در میان می گذارند، غافل می شوید.

اگرچه دوستان شما ممکن است همان مسیر را طی نکنند، اما این بدان معنا نیست که توصیه های آن ها معتبر نیست. آن ها ممکن است چیزها را از دیدگاهی متفاوت ببینند.

آذر

شما باید به چیزی که به آن اعتقاد دارید، پایبند باشید؛ و گاهی اوقات شریک عاطفی تان با نظر شما مخالف است. درک اینکه شما از دو دنیای متفاوت آمده اید و ذهنیت هایی دارید که با هم سازگار نیستند، کار آسانی نیست.

این به منزله پایان یافتن عشق شما نمی باشد، اما ممکن است زمان ببرد تا همه چیز به مصالحه ای برسد که هر دوی شما از آن احساس خوبی داشته باشید.

دی

شما به شدت از تاثیر انتخاب های خود آگاه هستید. ممکن است تاثیر برخی از آن ها را درک نکنید، اما در قلب خود، همیشه حس تان درست می گوید.

شما دوست دارید از میان شلوغی ها راه را باز کنید و کسی باشید که خودش هدایت مسیر را به دست دارد. این اغلب باعث می شود مسیرتان را تنهایی بپیمایید، اما آن را با هیچ چیز دیگری در دنیا عوض نمی کنید!

بهمن

سکوت می تواند امن ترین گزینه در حال حاضر باشد. شما ممکن است از شنیدن و گوش دادن به دیگران بسیار بیشتر از گفتن حقیقت خود سود ببرید.

با این حال، به همان اندازه مهم است که دیگران را از چیزی که به آن فکر می کنید. مطلع سازید. این به اشتراک گذاری، صمیمیت را عمیق تر می کند.

اسفند

وقتی به آنچه از یک رابطه می خواهید فکر می کنید، می بینید که خواسته اصلی شما صلح و هماهنگی است. شما امید به همراهی و وقت گذراندن با بهترین دوستی دارید که واقعا شما را می شناسد و شما را همانطور که هستید، دوست دارد.

پیش بینی آینده یکی از وسوسه برانگیزترین موضوعاتی است که همه انسان ها از دیرباز تاکنون گرایش خاصی به سمت آن داشته اند.

حس کنجکاوی به دانستن آن چه در آینده برای ما رخ خواهد داد به قدری قوی است که حتی روی فرهنگ و آداب و تمدن بشر تاثیر گذاشته و به پدیده پر طرفداری به نام طالع بینی و فال گرفتن یا فال گیری منجر شده است.

فال و طالع بینی یکی از جالب ترین موضوعاتی است که بشر از گذشته های دور به آن توجه نشان داده و در دوره های مختلف تاریخ با عناوین گوناگون همچون طالع بینی سرنوشت، فال روزانه قهوه، ، فال روزانه چای و فال تاروت و غیره ظهور کرده است.

در میان ما ایرانیان نیز رسم تفال زدن به خصوص به دیوان حافظ و مدد گرفتن از این شاعر بزرگوار که به عقیده بسیاری از مردم واسطه ای به عالم روحانی است از دیرباز رایج بوده و جایگاه بالایی در فرهنگ و تمدن ما پیدا کرده است.

علاوه بر این فال قهوه یکی از پر طرفدارترین ها در سراسر دنیا محسوب می شود، به خصوص این که خود قهوه محبوب ترین نوشیدنی جهان می باشد و درباره فواید و مزیت های آن صحبت های زیادی شده است.

اگر عاشق قهوه هستید خوب می‌ دانید که نوشیدن قهوه یک تجربه پیچیده و ظریف است که در آن عطر غنی، گرمای آرامش‌ بخش و زیبایی مراسم نشستن و نوشیدن یک فنجان تازه به خوبی حس می شود.


فال حافظ کوکا