مدل های جذاب و فرمول ترکیب رنگ مو تنباکویی بدون دکلره روشن و تیره

رنگ موی تنباکویی

کوکا : یکی از رنگ های خاص که می تواند چهره ی شما را جذاب تر کند رنگ موی تنباکویی است. ستاره های مشهور هالیوود از جمله شریل کول، جنیفر لوپز و درو باریمور موهای خود را به رنگ تنباکویی درآورده اند.

در این پست فرمول ترکیب رنگ موی تنباکویی را برای شما ارائه کرده ایم.

رنگ موی تنباکویی

برای رسیدن به رنگ تنباکویی می توانید شصت میل از رنگ موی فندوقی روشن را با بیست میل رنگ بلوند پلاتینه صدفی روشن و چهل میل رنگ بلوند روشن را مخلوط کرده و به آن 180 میل اکسیدان شماره یک اضافه کنید.

موهایتان را با دکلره به پایه هشت برسانید پس از شستشو و خشک کردن، ترکیب فوق را روی موها قرار داده و بعد از سی تا چهل دقیقه بشویید.

رنگ موی بژ تنباکویی

رنگ موی بلوند طلایی بژ : 7.3 ، 1.3 ،دبلیو6 و سی 6 را به همراه ده میل واریاسیون نقره ای در دو برابر مقدار رنگ تهیه شده اکسیدان شماره یک مخلوط کنید و به مدت بیست دقیقه روی موی دکلره شده و به پایه 8 رسیده بگذارید وسپس با نرم کننده بشویید.

موی تنباکویی بدون دکلره

اگر موهای کمی ضعیف و آسیب پذیر دارید و یا به هر دلیلی نمی خواهید با دکلره به موهایتان آسیب بزنید میتوانید از فرمول زیر برای تنباکویی کردن موها استفاده بفرمایید با استفاده از این ترکیب شما قادر خواهید بود بدون دکلره به رنگ تنباکویی کمی تیره دست یابید.

دو سوم تیوپ رنگ موی تنباکویی روشن شماره 6.31 را به همراه یک سوم تیوپ رنگ موی بلوند پلاتینه روشن ان 10 مخلوط کرده و به آن 100 میل اکسیدان شماره دو اضافه کنید و بر روی موهایتان بگذارید پس از زمانی حدود سی دقیقه با نرم کننده بشویید و خشک کنید و رنگ زیر را تهیه کرده و این بار روی ریشه ی موها بگذارید مدام آنرا چک کنید و زمانیکه به رنگ ساقه در آمد بشویید.

یک سوم تیوپ رنگ موی 6.45 به همراه یک ششم تیوپ رنگ موی ان 10 و 100 میل اکسیدان شماره یک

تصاویر رنگ موی تنباکویی تیره
رنگ موی تنباکویی تیره
رنگ موی بلوند تنباکویی , عکس و مدل
رنگ موی بلوند تنباکویی
عکس رنگ مو تنباکویی بدون دکلره
رنگ مو تنباکویی بدون دکلره
مدل رنگ موی تنباکویی شکلاتی
رنگ موی تنباکویی شکلاتی
رنگ موی قهوه ای تنباکویی , هایلایت تنباکویی روی موی خرمایی
رنگ موی قهوه ای تنباکویی
مدل رنگ مو تنباکویی
رنگ مو تنباکویی
عکس رنگ موی بژ تنباکویی
رنگ موی بژ تنباکویی
رنگ موی تنباکویی روشن , هایلایت تنباکویی روی موی مشکی
رنگ موی تنباکویی روشن

فال حافظ کوکا