مدل های جذاب و فرمول ترکیب رنگ موی بلوند دودی زیتونی، نقره ای و خاکستری

انواع رنگ مو دودی

کوکا : رنگ موی دودی یکی از رنگ موهایی است که هیچ وقت از مد نیفتاده و همیشه زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد.

ما در این پست برای شما فرمول ترکیب انواع رنگ موی بلوند دودی زیتونی، نقره ای، خاکستری و طلایی را ارائه کرده ایم.

رنگ موی دودی تیره

شما حتی بدون دکلره کردن موهایتان نیز میتوانید به رنگ موی دودی برسید اما رنگ حاصل دودی تیره خواهد شد که بسیار جذاب و طبیعی است فقط کافیست رنگ شماره 8.0 و 8.32 را با رنگ ای7 زیتونی مخلوط کنید و مقدار کمی هم واریاسیون نقره ای به آن اضافه کرده و روی موهای خود بگذارید، اکسیدان 6 درصد برای این ترکیب مناسب میباشد.

فرمول رنگ موی دودی روشن

اگر به فکر این هستید که بدون دکلره کردن و آسیب رساندن به موهایتان به رنگ دودی روشن برسید باید بدانید این کار با ترکیب چند رنگ مو امکان پذیر است فقط کافیست که رنگ های زیر را با هم ترکیب کنید و با اکسیدان شماره 1 و واریاسیون نقره ای به اندازه 4 سانت مخلوط بفرمایید و سپس به مدت چهل و پنج دقیقه روی موهایتان بگذارید.

رنگ های بژ متوسط و بژ روشن به اندازه های به ترتیب 40 و 30 میل، 30 میل از رنگ زیتونی شماره 7 و 20 میل رنگ دودی شماره 6

رنگ موی دودی زیتونی

رنگ موی دودی زیتونی رنگی خاص و متفاوت است که مورد علاقه ی دختر خانم های جوان تر می باشد چرا که رنگی طبیعی داشته و بسیار ساده و در عین حال شیک است اما حتما لازم است موها دکلره شده و به پایه 9 برسد، پس از اینکه موهایتان را به پایه مورد نظر رساندید لازم است رنگ های شماره ی ام 7 و سی 8 را با دو برابر این مقدار رنگ ها اکسیدان شماره 1 مخلوط کنید و پس از 30 دقیقه با نرم کننده موهایتان را بشویید.

رنگ موی دودی طلایی

میتوانید از ترکیب بلوند روشن شماره 10 و واریاسیون دودی 0.11، هر دو به اندازه 10 سانتی متر با 30 سی سی اکسیدان شماره 1 و یا از ترکیب بلوند دودی طلایی 8.31 به اندازه 10 سانتی متر به اضافه ی 1 سانتی متر از واریاسیون دودی 0.11 و 2 سانتی متر از واریاسیون نقره ای 0.22 با 30 سی سی اکسیدان شماره 1 استفاده کنید.

فرمول رنگ موی بلوند دودی

برای اینکه رنگ موهایتان را بلوند دودی کنید کافیست از ترکیب رنگ سی 7 یا سی 6 به اندازه دو سوم تیوپ به اضافه یک سوم از واریاسیون دودی و اکسیدان 6 درصد و آب استفاده کنید البته میدانید که موی بلوند احتیاج به دکلره دارد و برای این رنگ پایه ی موی 9 مناسب می باشد.

فرمول رنگ موی کرم دودی

برای اینکه به رنگ کرم دودی برسید هم باید موهایتان را دکلره کرده و به پایه 9 برسانید سپس رنگ های شماره ی 10 و 0 و سی 8 را به همراه اکسیدان 6 درصد با هم ترکیب کرده و روی موهایتان بگذارید.

رنگ موی بلوند دودی زیتونی

به اندازه نصف یک تیوپ رنگ شماره 8.11 و نصف تیوپ رنگ شماره 7.2 را با هم ترکیب کنید به همراه اکسیدان 6 درصد به نسبت 2 به 1 پس از اینکه موهایتان را دکلره کرده و به پایه 8 رساندید این ترکیب را روی موهایتان بگذارید و پس از 25 دقیقه با نرم کنننده شستشو دهید.

رنگ موی دودی بدون دکلره

اگر میخواهید که بدون آسیب رساندن به موهایتان و بدون دکلره به رنگ موی دودی برسید میتوانید از ترکیب زیر استفاده کنید رنگ های شماره 8.0 و 8.32 را به همراه زیتونی ای 7 و اکسیدان 6 درصد ترکیب کرده و بر روی مو بگذارید.

رنگ موی دودی طلایی , عکس رنگ مو طلایی
رنگ موی دودی طلایی
رنگ موی دودی نقره ای , مدل و عکس
رنگ موی دودی نقره ای
رنگ موی دودی روشن , مدل و عکس
رنگ موی دودی روشن
رنگ آمبره مو , مدل و عکس جدید
رنگ آمبره مو
مدل رنگ موی دودی تیره
مدل رنگ موی دودی تیره
عکس رنگ موی کرم دودی
عکس رنگ موی کرم دودی
عکس رنگ موی خاکستری
عکس رنگ موی خاکستری
مدل رنگ موی دودی زیتونی
مدل رنگ موی دودی زیتونی
رنگ مو نقره ای
رنگ مو نقره ای