بیوگرافی و عکس های اینستاگرام خانواده سرخیو راموس و همسر و فرزندانش

بیوگرافی و زندگی نامه سرخیو راموس

عکس سرخیو راموس
عکس سرخیو راموس

سرخیو راموس با نام کامل سرخیو راموس گارسیا به انگلیسی Sergio Ramos در 30 مارس 1986 در کاماس، سویا واقع در اندلس اسپانیا متولد شد.

قد او 184 سانتمیتر و وزن او 82 کیلوگرم می باشد.

در دوران نوجوانی به تیم فوتبال دوم سویا پیوست و در کنار بازیکنان مشهوری از جمله خسوس ناواس و آنتونیو پوئرتا بازی کرد، اولین بازی رسمی برای این تیم اول سویا را در سال 2004 انجام داد.

بازی های درخشان او در تیم سویا توجه ها را به سمت راموس جلب کرد و سرانجام تیم فوتبال رئال مادرید در سال 2005 با قرار دادی به ارزش 27 میلیون یورو او را به خدمت گرفت. درخشش سرخیو در تیم رئال مادرید و گلزنی هایش برای این تیم باعث شد تا در سال 2015 قراردادش تا سال 2020 تمدید شود.

سرخیو راموس و همسرش پیلار روبیو
سرخیو راموس و همسرش پیلار روبیو

در سال 2011 به همراه رئال مادرید با پیروزی برابر بارسلونا به مقام قهرمانی کوپا دل ری رسید، هنگام بازگشت به مادرید در حال جشن گرفتن بر روی اتوبوس این تیم جام قهرمانی از دست راموس افتاد و صدمه دید.

راموس یکی از بازیکنان اصلی تیم فوتبال زیر 21 سال اسپانیا شناخته می شد و در سال 2004 تنها با 18 سال سن به تیم ملی بزرگسالان اسپانیا دعوت شد و به عنوان جوان ترین بازیکن تاریخ اسپانیا لقب گرفت.

او در پست مدافع بازی می‌ کند و در حال حاضر به عنوان کاپیتان اول تیم فوتبال رئال مادرید و تیم ملی فوتبال اسپانیا در جام جهانی 2018 روسیه شناخته می شود.

راموس در سپتامبر سال 2012 با خبرنگار اسپانیایی پیلار روبیو نامزد شد، این دو سه پسر به نام های سرجیو متولد سال 2014، مارکو متولد سال 2015 و آلخاندرو متولد سال 2018 دارند.

راموس یک کاتولیک معتقد است و تصویر مریم مقدس را بر روی بازوی سمت چپ خود تاتو کرده است.

سرخیو راموس و رونالدو
سرخیو راموس و رونالدو

او رکورددار دریافت کارت قرمز و اخراج از زمین در میان بازیکنان حاضر در لالیگا می باشد.

راموس به مسابقات گاو بازی و اسب علاقه ی زیادی دارد و دارای یک مزرعه پرورش اسب های وحشی اندلسی در اندلس، اسپانیا می باشد.

طبق ادعای روزنامه ورزشی اسپانیایی مارکا، فیفا سرعت دویدن راموس را 30.6 کیلومتر در ساعت تخمین زده است.

ثروت سرجیو راموس حدود 60 میلیون دلار تخمین زده می شود.

ماجرای تهدید به مرگ سرخیو راموس

سرخیو راموس برای بازی های خشنی که انجام می دهد مورد انتقاد قرار گرفته است، در بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا سال 2018 که بین تیم های رئال مادرید و لیورپول برگزار می شد، او در برخوردی که با محمد صلاح داشت باعث مصدومیت شدید صلاح و خروج او از زمین شد.

سرخیو راموس و پسرانش
سرخیو راموس و پسرانش

پس از پایان بازی راموس در توئیتی برای محمد صلاح آرزوی بهبودی و سلامتی کرد. پزشکان اعلام کردند که شاید صلاح جام جهانی را از دست بدهد، پس از انتشار این خبر طرفداران مصری محمد صلاح، سرخیو راموس و خانواده اش را به مرگ تهدید کرده اند.

افتخارات سرخیو راموس

یکی از بهترین مدافعان جهان در سال های 2011، 2012، 2015، 2016 و 2017

بهترین بازیکن لالیگا در سال 2005

بهترین بازیکن اروپا در سال 2004