دستگاه تصفیه آب خانگی

عکس های خفن و برهنه کیم کارداشیان بازیگر جنجالی و مشهور هالیوود

کوکا : چند روز پیش عکس برهنه ی کیم کارداشیان بر روی جلد مجله ی پیپر منتشر شد که جنجال در سراسر جهان را به همراه داشت.

کیم کارداشیان , عکس برهنه کیم کارداشیان
عکس برهنه کیم کارداشیان

در این عکس ها او تنها یک گردنبند مروارید و دستکش های سیاه پوشیده و بدن او کاملا برهنه است. نویسنده ی مجله ی تایم این اقدام کیم کارداشیان را مورد انتقاد قرار داده و نوشت که کیم کارداشیان یک الاغ است.

این عکس ها در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر و انتقاد شدید قرار گرفته اند.

جالب است بدانید که انتشار این عکس های خفن کیم کارداشیان حقایق علمی زیادی را روشن کرد، دانشمندان ادعا می کنند که داشتن پایین تنه ی بزرگ مانند کیم کارداشیان علاوه بر جذابیت بیشتر باعث افزایش قدرت باروری و تولد نوزادان سالم تر و باهوش تر می شود.

دانستنی هایی درباره ی کیم کارداشیان

– به واسطه ی دوستی با پاریس هیلتون و در سال 2007 پس از لو رفتن فیلم رابطه جنسی با دوست پسر سابقش ری جی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

– در سال 2007 یک ویدئوی خصوصی خانگی که کیم کارداشیان با دوست پسر آن زمانش، ری جی، خواننده آر اند بی، ساخته بود فاش شد. کارداشیان در ازای 5 میلیون دلار آمریکا از پیگیری شکایت علیه ویواید اینترتیمنت دست کشید.

– قد او 159 سانتیمتر است.

– به نوشیدنی های الکلی علاقه ندارد.

– پیتا در سال 2010 به علت پوشیدن لباس های خزدار او را به عنوان بد لباس ترین زن هالیوود معرفی کرد.

– در سال 2016 با 51 میلیون دلار درآمد به عنوان ثروتمندترین بازیگر مجموعه های تلویزیونی ریلیتی شو معرفی شد.

– بیشتر از 10 میلیون فالوور در توییتر دارد.

– یکبار برای مجله ی پیپر عکس های عریان خود را منتشر کرد او در این باره می گوید : در ان زمان واقعا احساس خوبی درباره ی بدن خود داشتم.

– پس از 72 روز زندگی از شوهرش کریس همفریس جدا شد

بیوگرافی مختصر کیم کارداشیان

کیمبرلی نوئل کارداشیان در 21 اکتبر 1980 در لس آنجلس، آمریکا متولد شد. پدرش رابرت کارداشیان، وکیل و مادرش کریس جنر می باشد.

کیم دو خواهر به نام‌های کورتنی کارداشیان و کولی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او صاحب سه برادر ناتنی به نام‌های برتون و برندون جنر و برودی جنر است، کیم کارداشیان سه خواهر ناتنی به نام های کیسی، کندال و کیلی جنر هم دارد.

او به خاطر درخشش در مجموعه واقع نمای همراه با کارداشیان‌ها که از شبکه E! پخش می‌شود و آن را با خانواده‌اش اجرا می‌کند، مشهور شد. او در چندین خط تولید پوشاک و عطر فعالیت دارد.