بیوگرافی و عکس های اینستاگرام لوئیس تامیلنسون و نامزد و پسرش

بیوگرافی و زندگی نامه لوئیس تامیلنسون

عکس لوئیس تامیلنسون
عکس لوئیس تامیلنسون

لوئیس تامیلنسون با نام کامل لوئی ویلیام تاملینسون به انگلیسی: Louis tomlinson که در ایران به نام های لوئی و لوییس تامیلنسون هم شناخته می شود در 24 دسامبر 1991 در دانکستر، یورک شایر جنوبی انگلیس متولد شد.

مادرش یوهانا پولستون و پدرش تروی آستین هستند که در دوران کودکی او از هم جدا شدند و پس از آن، مارک تامیلنسون پدر خوانده اش سرپرستی لوییس را بر عهده گرفت. مادرش در دسامبر 2016 به دلیل ابتلا به لوسمی درگذشت.

لوئی پنج خواهر کوچک تر از خودش به نام های فلیسیتی، شارلوت، دیسی و فیبی تامیلنسون و جورجیا آستین دارد.

قد او 172 سانتیمتر است.

لوییس تامیلنسون دوران ابتدایی را در مدرسه هال کراس گذراند و سپس برای ادامه تحصیل به مدرسه هیفیلد رفت. او نتوانست در آنجا موفقیتی به دست آورد و مجبور شد به مدرسه ی سابق خود بازگردد.

در همان دوران به یک گروه موسیقی و نمایش در مدرسه پیوست و همین او را به شرکت در مسابقه ی اکس فکتور ترغیب کرد.

لویی تامیلنسون و بریانا
لویی تامیلنسون و بریانا

آلبوم ها و آهنگ های لوئیس تامیلنسون

لوییس در سال 2010 در برنامه ی تلویزیونی اکس فکتور انگلستان شرکت کرد اما موفق نشد به مراحل بالا ره پیدا کند و سرانجام به پیشنهاد نیکول شروزینگر یکی از داوران مسابقه در کنار نایل هوران، زین مالیک، لیام پین و هری استایلز گروه وان دایرکشن را تشکیل دادند.

این گروه به کمک سایمون کاول یکی از داروان مسابقه اکس فاکتور موفقیت های زیادی به دست آوردند و توانستند به شهرت جهانی برسند.

آن ها به کمک سایمون کاول اولین آلبوم خود به نام همه شب بیدار را در سال 2011 عرضه کردند. آلبوم دوم این گروه با نام مرا به خانه ببر در سال 2012 منتشر شد، آلبوم سوم در سال 2013 با نام خاطرات شبانه منتشر شد و توانست موفقیت ها و جوایز زیادی برای این گروه به ارمغان آورد.

آلبوم چهارم با نام چهار در سال 2014 منتشر شد، در همین سال بود که زین مالیک یکی از اعضای گروه وان دایرکشن از آن ها جدا شد.

هری استایلز، زین مالیک، نیل هوران، لوییس تامیلنسون و لیام پین
هری استایلز، زین مالیک، نیل هوران، لوییس تامیلنسون و لیام پین

آلبوم پنجم آن‌ ها با نام درگ می داون در سال 2015 منتشر شد.

لوئیس اولین آهنگ سولو خود را که جاست هولد آن نام داشت در سال 2016 منتشر کرده و آن را به مادر مرحوم خود تقدیم کرد، این آهنگ موفقیت های زیادی در بیلبورد به دست آورد. او در سال 2017 آهنگ بک تو یو را در کنار بی بی رکسا و آهنگ جاست لایک یو را منشر کرد.

او تاکنون دو بار جایزه ی برگزیده نوجوانان، یک بار جایزه آی هرت رادیو موزیک اواردز و یک بار جایزه ی ام تی وی موزیک اواردز اورپا را دریافت کرده است.

تامیلنسون علاوه بر خوانندگی به عنوان بازیکن ذخیره برای تیم فوتبال دونگستر راورز هم بازی می کند. او در این تیم بازی های دوستانه انجام می دهد که درآمد آن به کار های خیریه اختصاص دارد.

او همچنین در چندین فیلم و سریال به عنوان بازیگر نقش آفرینی کرده است. از جمله فیلم ها و سریال های او می توان به اگر من تو را داشتم، آی کارلی، مرد خانواده و وان دایرکشن : جای که ما هستیم اشاره کرد.

لوییس تامیلنسون و پسرش فردی رین
لوییس تامیلنسون و پسرش فردی رین

لوئی تامیلنسون سال 2011 با النور کالدر دانشجوی دانشگاه منچستر دوست شد، این دو در سال 2015 به دلیل مشغله ی زیاد از هم جدا شدند. پس از آن لوئی با بریانا جانگوریث رابطه برقرار کرد، حاصل این رابطه یک فرزند پسر به نام فردی رین تامیلنسون است که در سال 2016 متولد شد.

او در سال 2015 به عنوان داور مهمان در برنامه اکس فکتور حضور داشت.

لوییس تامیلنسون، رابی ویلیامز خواننده ی مشهور انگلیسی را الگوی خود معرفی کرده است.

از طرفداران حزب کارگر انگلیس می باشد.

مدتی با هری استایلز از اعضای گروه وان دایرکشن در یک خانه زندگی می کرد.

ثروت او حدود 42 میلیون دلار تخمین زده می شود.


فال حافظ کوکا