بیوگرافی و عکس های اینستاگرام نائومی واتس و همسرش لیو شرایبر + فیلم ها

بیوگرافی و زندگی نامه نائومی واتس

عکس نائومی واتس
عکس نائومی واتس

نائومی واتس با نام کامل نائومی الن واتس به انگلیسی Naomi Watts در 28 سپتامبر 1968 در شورام، کنت انگلیس متولد شد.

مادرش مایفانوی ادواردز یک فروشنده عتیقه جات و طراح لباس و پدرش پیتر واتس مهندس صدا است که با پینک فلوید کار کرده است، زمانی که او چهار ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. پدرش در سال 1976 در اثر اوردز با هروئین جان خود را از دست داد.

نائومی یک برادر بزرگتر به نام بن واتس دارد، بن یک عکاس مشهور می باشد.

قد او 164 سانتیمتر است.

پس از مرگ پدرش نائومی و مادر و برادرش به ولز رفتند، او در ولز به مدرسه می رفت و در سال 1980 تصمیم گرفت که بازیگر شود.

نائومی واتس و هیث لجر
نائومی واتس و هیث لجر

در سال 1982، زمانی که واتس 14 ساله بود به همراه مادر، برادر و مادربزرگش به سیدنی، نیو سات ولز در استرالیا مهاجرت کردند. در همین زمان بود که برای بازی در تبلیغات تلویزیونی انتخاب شده و با نیکول کیدمن آشنا می شود.

زمانی که 18 ساله بود، تصمیم گرفت تا مدل شود، به همین دلیل به ژاپن رفت اما نتوانست موفقیتی کسب کند پس به استرالیا برگشت و تصمیم گرفت به دنبال علاقه ی خود برود و بازیگری را شروع کند.

فیلم ها و نمایش های تلویزیونی نائومی واتس

نائومی واتس با بازی در فیلم تنها برای عشق در استرالیا بازیگری را آغاز کرد.

نائومی واتس و پسرانش
نائومی واتس و پسرانش

از فیلم های او می توان به خرگوش ها، حلقه 1 و 2، ند کلی در کنار هیث لجر و اورلاندو بلوم، 21 گرم در کنار شان پن، قتل ریچارد نیکسون، فیلم کینگ کونگ در کنار آدرین برودی، مادر و فرزند، بین المللی در کنار کلایو اوون، بازی منصفانه در کنار شان پن و جی ادگار در کنار لئوناردو دی کاپریو اشاره کرد.

غیر ممکن در کنار ایوان مک گرگور، دیانا، ویرانی در کنار جیک جیلنهال، 3 نسل در کنار سوزان ساراندون و ال فانینگ و مجموعه سنت شکن : هم پیمان در کنار شی لین وودلی و تئو جیمز از دیگر فیلم های موفق او محسوب می شوند.

هی بابا، عروس های مسیح، مثلث برمودا، خانه و دوری، فیلترینگ در کنار نیکول کیدمن و بوجک هورسمن از سریال های تلویزیونی او هستند.

نائومی واتس
نائومی واتس

نائومی از سال 2002 تا 2004 با هیث لجر دوست بود، پس از جدایی از لجر در سال 2005 لیو شرایبر بازیگر آمریکایی رابطه برقرار کرد، حاصل این رابطه دو فرزند پسر به نام های ساشا متولد سال 2007 و ساموئل متولد سال 2008 هستند، این زوج پس از 11 سال زندگی مشترک در سال 2016 از هم جدا شدند.

در سال 2006، واتس به عنوان سفیر حسن نیت سازمان ملل متحد در مورد برنامه ی آگاه سازی درباره ی بیماری اچ آی وی / ایدز انتخاب شد.

مریل استریپ، جودی فاستر و جولیان مور بازیگران مورد علاقه ی او هستند.

ثروت او حدود 30 میلیون دلار تخمین زده می شود.

نائومی واتس و همسرش لیو شرایبر
نائومی واتس و همسرش لیو شرایبر

به هنر های رزمی علاقه ی زیادی دارد و مدتی جودو را به صورت حرفه ای انجام داده است.

نائومی واتس یک استرالیایی است که در انگلیس زاده و بزرگ شده است، در بیشتر مصاحبه هایش از اینکه ملیتی انگلیسی و استرالیایی دارد ابراز خشنودی کرده است.