بیوگرافی کامل و عکس های کوین اسپیسی و همسرش + ماجرای تجاوز جنسی

بیوگرافی و زندگی نامه کوین اسپیسی

عکس کوین اسپیسی
عکس کوین اسپیسی

کوکا : کوین اسپیسی با نام کامل کوین اسپیسی فولر به انگلیسی Kevin Spacey در 26 ژوئیه 1959 در اورنج جنوبی، نیوجرسی آمریکا متولد شد.

مادرش منشی و پدرش نویسنده برنامه‌های تبلیغاتی و صنعتی بود.

قد او 178 سانتیمتر است.

او یک خواهر و برادر بزرگتر از خودش دارد.

کوین اسپیسی خانه پوشالی
کوین اسپیسی در خانه پوشالی

او حرفه خود را به عنوان بازیگر صحنه در دهه 80 آغاز کرد و سپس وارد تلویزیون و سینما شد. در دهه 1990 هنرپیشگی وی توجه و تحسین فراوان منتقدان را برانگیخت و برای ایفای نقش در فیلم مظنونین همیشگی برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد و برای فیلم زیبایی آمریکایی جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را به دست آورد.

از دیگر نقش‌های برجسته او می توان به محرمانه لس‌آنجلس، هفت در کنار برد پیت و مورگان فریمن، شنا با کوسه‌ها، به دیگری نیکی کن، مذاکره‌کننده و کی-پکس اشاره کرد. از سال 2013 وی در سریال درام سیاسی خانه پوشالی محصول شبکه نتفلیکس بازی می‌کند که برایش جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد سریال تلویزیونی درام و نامزدی جایزه امی بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال درام را به همراه داشته‌است.

کوین اسپیسی و نامزدش
کوین اسپیسی و نامزدش

او تا به حال ازدواج نکرده و فرزندی ندارد. در سال 2017 میلادی کوین اسپیسی رسما اعلام کرد که اکنون به عنوان یک همجنس‌گرا زندگی می‌کند.

اتهام آزار جنسی کوین اسپیسی

شبکه نتفلیکس ساخت سریال خانه ی پوشالی با بازی کوین اسپیسی را به حالت تعلیق در آورده است.

کوین اسپیسی
کوین اسپیسی

آخر هفته گذشته آنتونی راپ ادعا کرد که در سال 1986 هنگامی که 14 ساله بود کوین اسپیسی در حالت مستی به او نزدیک شده و قصد برقراری رابطه ی جنسی با او را داشته است و او را تهدید کرده که در این مورد به کسی چیزی نگوید.

پس از آن افراد دیگری از جمله هدر اونرو روزنامه نگار، تونی مونتانا فیلمساز، بازیگر روبرتو کاوازوس بازیگر و هشت نفر از دست اندرکاران خانه پوشالی ادعا کردند که اسپیسی با آن ها رفتار نامناسبی داشته است.

اسپیسی این اتهامات را رد کرده و از هر گونه اظهار نظر در این مورد خودداری کرده است.

در پی اتهامات علیه اسپیسی ساخت فصل ششم و پایانی سریال خانه پوشالی به حال تعلیق در آمده است.

اسپیسی اوایل سال 2017 اعلام کرد همجنسگرا شده که با انتقاد رو به رو شد.