بیوگرافی و عکس های جدید کوین کاستنر بازیگر و همسر و فرزندانش + فیلم ها

بیوگرافی و زندگی نامه کوین کاستنر

عکس کوین کاستنر
عکس کوین کاستنر

کوین کاستنر کیست؟

کوین کاستنر با نام کامل کوین مایکل کاستنر به انگلیسی Kevin Costner در 18 ژانویه 1955 در لینوود، کالیفرنیا آمریکا متولد شد.

مادرش شارون ری کارمند و پدرش ویلیام کاستنر، برقکار بودند.

کوین یک برادر بزرگتر از خودش به نام دن کاستنر دارد.

قد او 185 سانتیمتر است.

از دوران کودکی برای کلیسا پیانو می زد، اما در سن 7 سالگی با دیدن فیلم چگونه غرب تسخیر شد به بازیگری علاقمند شد. دوران مدرسه را به دلیل شغل پدر در بخش های مختلف کالیفرنیا گذراند و از دبیرستان ویلا پارک در سال 1973 فارغ التحصیل شد.

کوین کاستنر در فیلم رقصنده با گرگ ها
کوین کاستنر در فیلم رقصنده با گرگ ها

در سال 1978 در رشته بازاریابی و امور مالی از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، فولرتن فارغ التحصیل شد. مدتی به عنوان بازاریاب مشغول کار شد تا اینکه در یک سفر هوایی با ریچارد برتون بازیگر هالیوودی برخورد کرد و چون به کلاس های بازیگری رفته بود از ریچارد درخواست کرد تا او بتواند به آرزوی دیرینه خود که همان بازیگری بود، برسد.

پس از آن با توافق ریچارد برتون به کلاس های بازیگری پیشرفته رفت و در کنار آن برای تامین هزینه های زندگی به عنوان ماهیگیر و راننده کامیون مشغول به کار شد.

فیلم ها و سریال های کوین کاستنر

کوین کاستنر بازیگر، تهیه کننده و کارگردان هالیوود، در سال 1983 با بازی در فیلم شاهد به دنیای هالیوود وارد شد.

از فیلم های معروف او می توان به تسخیر ناپذیران در کنار رابرت دنیرو و شان کانری، هیچ راهی وجود ندارد، بول دورهام در کنار سوزان ساراندون، سرزمین رویاها، فیلم رقصنده با گرگ ها، جی اف کی، رابین هود : شاهزاده دزدان در کنار مورگان فریمن، بادیگارد، یک دنیای بی نقص و جنگ در کنار الیجاه وود اشاره کرد.

پیامی در بطری، سیزده روز، سنجاقک، چراگاه آزاد، در معرض خشم، شایعه شده در کنار جنیفر آنیستون، نگهبان در کنار اشتون کوچر، آقای بروکس، دختر جدید، مردان کمپانی در کنار بن افلک، مرد پولادین، 3 روز برای کشتن در کنار امبر هرد، روز عضوگیری، سیاه یا سفید، مک فارلند، آمریکا و مجرم از دیگر فیلم های موفق او هستند.

کوین کاستنر
کوین کاستنر

کاستنر در سال 1991 برای فیلم رقصنده با گرگ ها برنده ی جایزه ی اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم و همچنین جایزه گلدن گلوب بهترین کارگردانی شد. او در سال 2013 برای بازی در فیلم خانواده هتفیلد و مک کوی برنده ی جایزه ی گلدن گلوب بهترین بازیگر فیلم تلویزیونی شد.

کوین برای بازی در فیلم های رابین هود و پستچی برنده ی جایزه ی تمشک طلایی شده است.

کوین در سال 1975 با سیندی سیلوا ازدواج کرد، حاصل این ازدواج دو فرزند دختر و یک فرزند پسر به نام های آنی کلیتون متولد سال 1984، لیلی مک کال 1986 و جوزف تدریک 1988 هستند، این دو در سال 1994 از هم جدا شدند.

طلاق کوین کاستنر و سیندی سیلو جز یکی از گران ترین طلاق های هالیوود محسوب می شود، او پس از جدایی از همسرش 80 میلیون دلار از ثروت خود را به او بخشید.

پس از آن کوین در سال 2004 با کریستین بومگارتنر طراح کیف ازدواج کرد، حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های کیدن متولد سال 2007، هیز متولد سال 2009 و گریس متولد سال 2010 هستند.

از طرفداران تیم فوتبال آرسنال است.

فرانک کاپرا، جورج استیونز، مارتین اسکورسیزی، فرانسیس فورد کوپولا و استیون اسپیلبرگ کارگردانان مورد علاقه ی کوین هستند.

کوین کاستنر و همسرش
کوین کاستنر و همسرش

بن هور (1959)، لارنس عربستان (1962) و اسپارتاکوس (1960) فیلم های حماسی مورد علاقه ی کوین کاستنر می باشند.

به فیلم های وسترن علاقه دارد.

ورزش بیسبال و اسب سواری، شعر خواندن و پیانو زدن فعالیت های مورد علاقه ی او هستند.

ثروت او حدود 250 میلیون دلار تخمین زده می شود.