جان گالیانو طراح لباس مشهور گیاهخوار شد + زندگی نامه و عکس های جدید

جان گالیانو طراح لباس مشهور بریتانیایی که به عنوان طراح شرکت های بزرگ ژیوانشی و کریستین دیور فعالیت کرده به تازگی اعلام کرده گیاهخوار شده و برای آرامش روحی خود مدیتیشن انجام می دهد.

او پس از روی آوردن به گیاهخواری اعلام کرد که از این به بعد در طراحی هایش از خز و چرم استفاده نمی کند. گالیانو در گفتگویی با ال مگزین فرانسه گفت : امروز ما در طراحی لباس ها بیشتر اخلاق را در نظر می گیریم تا محصولات را.

عکس جان گالیانو
عکس جان گالیانو

شما حتی بدون پوشیدن خز و چرم هم می توانید ظاهر زیبایی داشته باشید و می توانید خلاقیت بیشتری را در طراحی هایتان به کار ببرید. او می گوید که گیسپی (سگش) نیز در انتخاب این روش نقش مهمی داشته است.

جان در ادامه گفت از زمانی که به گیاهخواری روی آوردم، بیشتر ورزش می کنم، بیشتر از خودم مراقبت می کنم و احساس بهتری پیدا کرده ام.

سازمان حمایت از حقوق حیوانات پیتا (PETA) سال هاست که برای استفاده نکردن از خز و چرم در دنیای مد تلاش می کند و به تازگی برند های مشهور جهانی از جمله ورساچه، گوچی، تام فورد، جان گالیانو و استلا مک کارتنی استفاده از خز و چرم را در طراحی هایشان ممنوع کرده اند.

بیوگرافی و زندگی نامه جان گالیانو

جان گالیانو در جوانی
جان گالیانو در جوانی

جان گالیانو به انگلیسی John Galliano با نام کامل جان چارلز گالیانو طراح لباس مشهور بریتانیایی – اسپانیایی در 25 نوامبر 1960 در جبل الطارق متولد شد.

پدرش خوان گالانیو اهل جبل الطارق و مادرش آنیتا اهل کشور اسپانیا بودند.

او دو خواهر دارد.

قد او 166 سانتیمتر است.

وقتی شش ساله بود برای تحصیل به انگلستان رفت و در جنوب لندن مستقر شد.

جان گالیانو
جان گالیانو

او از سال 1995 تا 1996 به عنوان طراح ارشد شرکت فرانسوی ژیوانشی فعالیت می کرد، پس از آن از سال 1996 تا 2011 برای برند کریستین دیور کار کرد و در حال حاضر به عنوان طراح برند خود با نام جان گالیانو به فعالیت مشغول است.

ثروت او حدود 32 میلیون دلار تخمین زده می شود.

طرح های برند جان گالیانو

طرح های جان گالیانو منعکس کننده احساسات خلاقانه همراه با آزار و اذیت هایی است که در مدرسه تحمل کرده است.

طرح های برند جان گالیانو
طرح های برند جان گالیانو
مدل لباس جان گالیانو
مدل لباس جان گالیانو
طرح های جان گالیانو
طرح های جان گالیانو
طراحی لباس جان گالیانو
طراحی لباس جان گالیانو

در ادامه بخوانید : دوناتلا ورساچه : من دیگر از خز استفاده نمی کنم، نمی خواهم به خاطر من حیوانات کشته شوند