مدل های جذاب و فرمول ترکیب رنگ مو عسلی تیره و روشن بدون دکلره

عکس و فرمول رنگ موی عسلی

کوکا : یکی از رنگ های مورد علاقه ی اکثر خانم ها رنگ موی عسلی است چرا که نه کاملا بلوند و روشن است و نه خیلی تیره.

رزی هانتینگتون وایتلی، امبر هیرد، بیانسه و دوتزن کروس از طرفداران این رنگ هستند.

در این مطلب فرمول ترکیب انواع رنگ موی عسلی با طیف های متفاوت را برای شما ارائه کرده ایم.

رنگ موی عسلی روشن

برای اینکه بتوانید رنگ عسلی روشن و گرم را درآورید باید موهایتان دکلره شده باشد و به پایه رسیده باشد. پس از اینکه موهایتان را دکلره کردید و به پایه 8 رساندید مقدارهای مساوی از رنگ های بلوند شکلاتی متوسط و بلوند طلایی متوسط به همراه تقریبا یک بند انگشت از بلوند متوسط را با اکسیدان 6 درصد مخلوط کرده و روی مو به مدت نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه قرار دهید.

رنگ موی عسلی بدون دکلره

اگر می خواهید بدون دکلره به رنگ موی عسلی برسید میتوانید از فرمول های مختلفی استفاده کنید، رنگ موی شماره 12 را با اکسیدان 9 درصد ترکیب کرده و به مدت چهل و پنج دقیقه روی موهایتان قرار دهید.

رنگ موی عسلی تیره

یکی از بهترین رنگ برای موها رنگ موی عسلی دودی میباشد که از رنگ موی عسلی معمول تیره تر است برای رسیدن به این رنگ لازم است مقدار 20 میل از رنگ بلوند شکلاتی w6 را با میزان 70 میل از رنگ عسلی روشن h7 و 30 میل از رنگ دودی روشنc7 را با هم مخلوط کرده و به این ترکیب به اندازه 10 سانتی متر از واریاسیون نقره ای و 5 سانتی متر از واریاسیون طلایی برای براق و دودی-نقره ای شدن رنگتان اضافه کنید و از اکسیدان 9 درصد به میزان 120 میل نیز استفاده کنید.

ترکیب رنگ موی عسلی شکلاتی

ابتدا با رنگ موی سه صفر موهای تان را به پایه 6 برسانید پس از شستن موهای تان و خشک کردن کامل آن میزان 70 میل از رنگ عسلی شماره 7 را با 20 میل از رنگ موی شکلاتی روشن و 30 میل از رنگ موی دودی شماره 7 را با هم مخلوط کنید سپس برای ایجاد براقیت و شادابی در موهایتان به اندازه ده سانتی متر واریاسیون نقره ای و 5 سانتی متر واریاسیون طلایی نیز اضافه کرده و آنها را با 130 میل از اکسیدان 2 درصد مخلوط کنید پس از اینکه روی موهایتان قرار دادید حدود 35 دقیقه صبر کنید سپس بشویید.

ترکیب رنگ موی مسی عسلی

برای رسیدن به رنگ موی مسی عسلی لازم است که رنگ های سوپر پلاتینه دودی و زیتونی را به همراه واریاسیون نقره ای و اکسیدان دو درصد مخلوط کرده و روی موهای خود بگذارید.

رنگ موی عسلی تیره
رنگ موی عسلی تیره
رنگ موی عسلی بدون دکلره
رنگ موی عسلی بدون دکلره
رنگ موی عسلی روشن
رنگ موی عسلی روشن
رنگ موی عسلی زیتونی
رنگ موی عسلی زیتونی
رنگ موی عسلی
رنگ موی عسلی
رنگ موی عسلی
رنگ موی عسلی
رنگ موی عسلی شکلاتی
رنگ موی عسلی شکلاتی
رنگ موی عسلی مسی
رنگ موی عسلی مسی

فال حافظ کوکا