ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی با سرورهای قدرتمند Yahoo

چرا ارسال ایمیل انبوه با کوکا ؟

• سایت کوکا هم اکنون مالک دو گروه یاهو به نام های خورشید و روزنه می باشد که با بیش از 525000 هزار عضو بزرگترین گروه اینترنتی یاهو در ایران به شمار می رود.

• با بیش از 7 سال سابقه فعالیت در زمینه ایمیل مارکتینگ تا کنون بیش از 4200 ایمیل تبلیغاتی ارسال کرده ایم که میزان رضایت مشتریان از بازخورد ایمیل ها با توجه به هزینه بسیار مناسب ارسال تاکنون 97 درصد بوده است.

• از آنجا که گروه های یاهو زیر مجموعه ایی از سرویس های سایت یاهو می باشند و تمامی ایمیل های ما مستقیما از طریق سرورهای قدرتمند یاهو ارسال می شوند، تنها در عرض 10 دقیقه ایمیل تبلیغاتی شما در اینباکس 525000 هزار کاربر ما خواهد بود.

• یکی از مهم ترین مزایای ارسال ایمیل با گروه های یاهو شفافیت در تعداد واقعی اعضا می باشد. تمامی گروه های ما یک صفحه اختصاصی معتبر در سایت یاهو دارند که از آنجا می توانید تعداد دقیق کاربران ما را مشاهده کنید، در گروه عضو شده و تمامی ایمیل های ارسالی را مشاهده نمایید.

ارسال ایمیل انبوه , ایمیل مارکتینگ , ارسال ایمیل تبلیغاتی
ارسال ایمیل انبوه

مزایای ایمیل مارکتینگ چیست ؟

1 – نتایج آخرین تحقیقات انجام شده نشان می دهد پس از سئو، ایمیل مارکتینگ در رتبه دوم بهترین و تاثیرگذارترین ابزار برای بازاریابی اینترنتی قرار گرفته است. اجرای درست و اصولی ایمیل مارکتینگ می تواند تا 30 درصد فروش یک کسب و کار را افزایش داده و ارتباطی قدرتمند بین کسب و کارها و مشتریان برقرار کند.

2 – طبق مطالعات انجام شده در رابطه با ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی که توسط Adobe طی سال 2016 صورت گرفته، 63% مشتریان ترجیح می دهند پیشنهادات و تبلیغات بازاریابی را از طریق ایمیل دریافت کنند. ایمیل، یک واسطه رسانه ای است که مشتریان شما ترجیح می دهند پیام های شما را از این طریق دریافت کنند، مسیری ساده اما گسترده.

3 – از 3.9 میلیارد حساب کاربری ایمیل در سال 2013 گرفته تا 4.9 میلیارد اکانتی که پیش بینی می شود تا پایان سال 2017 به کاربران این عرصه اختصاص یابد، می توان پی برد که ایمیل، کاربران بیشتری را نسبت به دیگر رسانه های اجتماعی به خود اختصاص داده است.

4 – سرعت پیشرفت ایمیل نه تنها کند نشده، بلکه با نرخ 6% در سال به رشد خود ادامه می دهد. علاوه بر این، 91% از کل مشتریان، هنوز هم به شکل روزمره از ایمیل استفاده می کنند.

5 – ورود ناگهانی تلفن های هوشمند به بازار، اساسا توانایی دسترسی به ایمیل را برای مشتریان در هر مکان و هر زمان که آنها بخواهند، میسر ساخت. در حقیقت، 79% مردم از موبایل های هوشمند خود برای خواندن ایمیل هایشان استفاده می کنند تا مکالمه!

6 – بازگشت سرمایه از طریق ایمیل دست کم سه برابر دیگر رسانه های اجتماعی است، حال آنکه متوسط ارزش خرید در این عرصه نیز 17% بیشتر می باشد.

7 – با ارسال هر ایمیل، مصرف کنندگان با بیزنس و برند تجاری شما آشنا می شوند. با برنامه ریزی استراتژیک و راهبردی، طراحی هوشمند و مضامین نشان دار شده، تناقضات از بین می رود و ارزش برند شما بالا می رود و ملکه ذهن مخاطبین شما می شود. پس، وقتی یک مشتری محصولات یا خدماتی نیاز دارد، بیزنس شما شانس بیشتری برای جذب مشتری و تبدیل مشتری شما به خریدار ثابت خواهد داشت.

تعرفه ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

خبرنامه

در این روش یک فایل شامل حداکثر 20 لینک از وب سایت شما برای کاربران ما ارسال میشود. این روش برای بالا بردن آمار بازدید سایت شما، کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه سایت تان در گوگل بسیار موثر است.

تجاری

در این روش یک فایل شامل توضیحات، عکس و لینک محصولات، خدمات، سایت و برند شما برای کل کاربران ما ارسال میشود و جهت افزایش فروش و گسترش خدمات تان در سراسر ایران بسیار موثر می باشد.

نکته : تعرفه زیر برای 1 بار ارسال ایمیل شما به 525000 هزار نفر می باشد.

تعدادپلنقیمت
1خبرنامه180 هزار تومان
1تجاری90 هزار تومان

جهت سفارش ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی و یا مشاوره رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید !

تلفن : 09133555385
ایمیل : javidbakhtiar@gmail.com
تلگرام : https://telegram.me/javidbakhtiar

توجه : تعداد دقیق اعضا در صفحه گروه در سایت یاهو مشخص می باشد، همچنین شما می توانید با عضویت در گروه اینترنتی ما، ایمیل های ارسالی را مشاهد نمایید. جهت مشاهده روی لینک های زیر کلیک فرمایید.

گروه شماره یک
گروه شماره دو
گروه شماره سه