بیوگرافی کیتلین جنر (بروس جنر)

بیوگرافی، زندگینامه ی کامل و عکس هایی از بروس جنر (کیتلین جنر)

بروس جنر ( کیتلین جنر )
بروس جنر (کیتلین جنر) پس از تغییر جنسیت

کیتلین جنر که قبل از تغییر جنسیت با نام ویلیام بروس جنر شناخته می شد در 28 اکتبر 1949 در ماونت کیکسو، نیویورک متولد شد. مادرش ایستر آر مگوایر و پدرش ویلیام هیو جنر بودند.

بروس در سال 1968 از دبیرستان نیوتاون فارغ التحصیل شد. پس از آن بورس تحصیلی در کالج فوتبال گریس لند را به دست آورد اما مدتی بعد به دلیل مصدومیت زانو به ورزش ده گانه روی آورد. در سال 1976 توانست مدال طلای رشته ی ده گانه را به دست آورد.

در ماه ژوئن سال 2015 او اعلام کرد که در حال تغییر جنسیت است و در مقاله ای که در ونیتی فیر چاپ شد خودش را به عنوان کیتلین جنر معرفی کرد.

او تاکنون سه بار با کریستی جنر، لیندا تامپسون و کریس جنر ازدواج کرده است. حاصل این ازدواج ها 6 فرزند به نام های برت جنر، کیسی جنر، براندون و برودی جنر و کندال و کایلی جنر هستند.

بروس جنر ( کیتلین جنر )
بروس جنر  قبل از تغییر جنسیت

دانستنی هایی درباره ی بروس جنر:

پس از تغییر جنسیت، کیتلین جنر بیش از یک میلیون دنبال‌کننده توئیتری در چهار ساعت به دست آورد و رکورد جدیدی به نام خود در کتاب رکورد‌های گینس ثبت کرد. پیش از این بارک اوباما با جذب یک میلیون دنبال‌کننده در پنج ساعت این رکورد را در اختیار داشت. در زمان اعلام این خبر تعداد دنبال‌کننده‌ های کیتلین جنر به 1.8 میلیون رسیده و هم‌ چنان در حال افزایش است.

او دو خواهر به نام های لیزا و پن و یک برادر کوچکتر به نام پت داشت که کشته شده است.

او پدر خوانده ی کیم، کلوئی، کورتنی و راب کارداشیان است.

قد او 188 سانتیمتر است.

بروس یا کیتلین جنر یک جمهوری خواه است.

بسیاری از منابع خبری کیتلین جنر را به عنوان مشهورترین فرد تغییر جنسیت داده معرفی کرده اند.

دارایی او 100 میلیون دلار تخمین زده شده است.

او مبتلا به خوانش پریشی می باشد.

بروس جنر ( کیتلین جنر )
بروس جنر