مدل های جذاب و فرمول ترکیب رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره و روشن

رنگ موی قهوه ای

کوکا : یکی از رنگ های پرطرفدار در میان خانم ها رنگ موی قهوه ای است که حتی بدون دکلره هم می توان به رنگ دلخواه رسید.

تن های رنگی مختلفی رنگ موی قهوه ای از جمله قهوه ای تیره و روشن، شکلاتی، دودی، خاکستری و قهوه ای موکا وجود دارد. ما در اینجا فرمول ترکیب رنگ موی قهوه ای را ارائه کرده ایم.

رنگ مو قهوه ای تیره

60 میل از رنگ نسکافه ای شماره شش به همراه نصف این مقدار یعنی 30 میل رنگ دودی شماره شش و 20 میل رنگ شکلاتی شماره شش را مخلوط کنید و به آن به اندازه دو سانت واریاسیون نقره ای برای براقی موها و اکسیدان شماره یک اضافه بفرمایید.

رنگ مو قهوه ای نسکافه ای بدون دکلره

ترکیب مورد نظر شما شامل رنگ بلوند نسکافه ای تیره شماره 6.47 به همراه بلوند طلایی خیلی روشن جی 8 هر دو به اندازه ی یک سوم تیوپ میباشد که باید به اندازه ی یک و نیم برابر مقدار رنگ اکسیدان شماره 2 اضافه بفرمایید.

دقت کنید رنگ هایی را که در آنها موهای شما با دکلره یکدست روشن نمیشود و درکل دکلره نمیکنید نباید یکدفعه روی کل موهایتان بگذارید چون در این حالت ریشه ی موها از ساقه روشن تر میشود پس لازم است ابتدا ساقه ی موهایتان را رنگ کنید و پس از بیست دقیقه ریشه را هم رنگ کنید و حدود پانزد ه تا بیست دقیقه بعد بشویید.

رنگ مو قهوه ای طلایی

رنگ های طلایی شماره شش را به اندازه 70 میل با 50 میل از رنگ موی طبیعی شماره شش را به همراه 5 سانت از واریاسیون طلایی و اکسیدان شماره 2 را مخلوط کنید و به مدت 30-40 دقیقه روی موهایتان بگذارید.

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

70 میل از رنگ موی شکلاتی شماره شش به همراه 40 میل از رنگ موی طبیعی شماره شش و 3 سانت از واریاسیون نقره ای برای براقیت و شادابی موها و اکسیدان شماه 2 را مخلوط کنید و بگذارید سی تا چهل دقیقه روی موهایتان بماند پس از آن با نرم کننده شستشو دهید.

رنگ موی قهوه ای دودی زیتونی

60 میل رنگ موی زیتونی شماره 6 را با 5 سانت واریاسیون نقره ای و سبز به همراه مقداری اکسیدان شماره 2 مخلوط کنید و به مدت 30-40 دقیقه روی موهایتان بگذارید.

رنگ موی قهوه ای خاکستری

با دکلره موها را به پایه 9 برسانید سپس با استفاده از هر چهار فرمولی که برایتان ارئه خواهیم داد میتوانید این رنگ را ایجاد کنید:

فرمول شماره 1 : استفاده از رنگ شماره آ5 و اکسیدان 6 درصد و آب

فرمول شماره 2 : ترکیب رنگ شماره آ6 به اندازه دو سوم از تیوپ به همراه یک سوم تیوپ رنگ شماره سی 4 و اکسیدان 6 درصد و اب

فرمول شماره 3: رنگ شماره آ6 به اندازه یک سوم از تیوپ به همراه یک سوم تیوپ رنگ شماره 6.11 و دو سانت واریاسیون ای 11 مقداری اکسیدان 6 درصد و آب

فرمول شماره 4: شامل سه چهارم تیوپ رنگ شماره آ5 به همراه 2 سانت از واریاسیون ای 11و اکسیدان شش درصد و آب

رنگ موی قهوه ای نسکافه ای , عکس و مدل
رنگ موی قهوه ای نسکافه ای
عکس رنگ موی قهوه ای دودی
رنگ موی قهوه ای دودی
رنگ موی قهوه ای موکا , رنگ موی قهوه ای فندقی
رنگ موی قهوه ای موکا
مدل رنگ موی قهوه ای خاکستری
رنگ موی قهوه ای خاکستری
عکس رنگ موی قهوه ای سوخته
رنگ موی قهوه ای سوخته
رنگ موی قهوه ای تیره , رنگ موی جدید سال
رنگ موی قهوه ای تیره
مدل رنگ موی قهوه ای شکلاتی
رنگ موی قهوه ای شکلاتی
رنگ موی قهوه ای روشن , عکس و مدل
رنگ موی قهوه ای روشن