بیوگرافی و عکس های جدید اشلی بنسون بازیگر آمریکایی و کارا دلوین

عکس اشلی بنسون
عکس اشلی بنسون

اشلی بنسون کیست؟

اشلی بنسون با نام کامل اشلی ویکتوریا بنسون (به انگلیسی : Ashley Benson) در 18 دسامبر 1989 در اناهیم هیلز، اناهیم، کالیفرنیا آمریکا متولد شد.

مادرش شانون و پدرش جف بنسون هستند.

اشلی یک خواهر بزرگتر به نام شایلن دارد.

قد او 165 سانتمیتر است.

از 3 سالگی شروع به رقصیدن کرد و با باله، جاز و هیپ هاپ آشنا شد، از 5 سالگی به آواز خواندن در گروه های موسیقی مشغول شد. وقتی 8 ساله به مدلینگ روی آورد و عنوان مدل تبلیغاتی برای فورد مودلز فعالیت می کرد.

در سن 10 سالگی به بازیگری علاقمند شد و به بازی در تئاتر روی آورد.

اشلی بنسون و کارا دلوین
اشلی بنسون و کارا دلوین

فیلم ها و سریال های اشلی بنسون

از سال 2002 به عنوان بازیگر فعالیت می کرد اما در سال 2004 با بازی در فیلم رفتن از 13 به 30 به دنیای بازیگری حرفه ای وارد شد.

از فیلم های معروف او می توان به تعطیلات بهاری در کنار سلنا گومز، ونسا هاجنز و جیمز فرانکو، پیکسل ها، الویس و نیکسون در کنار کوین اسپیسی و بوی او در کنار کارا دلوین و الیزابت ماس اشاره کرد.

او. سی، سوپر نچرال، دروغ‌گو های کوچک زیبا در کنار ترویان بلیزاریو، لوسی هیل، لورا لیتون، ایان هاردینگ و شای میتچل، آشنایی با مادر و مرد خانواده از سریال های موفق او در تلویزیون هستند.

مدتی شایعاتی درباره رابطه ی او جیمز فرانکو به گوش می رسید که هر دو آن را تکذیب کردند. اشلی بنسون در حال حاضر با کارا دلوین دوست شده است.

اشلی بنسون
اشلی بنسون

اشلی بنسون به عنوان یکی از زیبا ترین زنان جهان شناخته می شود.

شای میتچل دوست صمیمی اوست.

اشلی هفت ماهه متولد شده است. او یک ماه در بخش مراقبت های ویژه بود چون به عمل قلب احتیاج داشت. ولی در روز کریسمس به پدر و مادرش گفته شد که قلب او بسته شده و دیگر نیازی به جراحی ندارد.

ثروت او حدود 6 میلیون دلار تخمین زده می شود.