رژیم غذایی و برنامه ی ورزشی آدریانا لیما مدل برزیلی ویکتوریا سیکرت

رژیم لاغری آدریانا لیما

رژیم لاغری آدریانا لیما
رژیم لاغری آدریانا لیما

کوکا : آدریانا لیما یکی از بهترین مدل های ویکتوریا سیکرت به خاطر رژیم غذایی و برنامه ی ورزشی سخت خود شناخته می شود. غذای اصلی او در روز های معمولی شامل انواع گوشت، لبنیات و سبزیجات تازه می شود.

قد آدریانا لیما 178 سانتیمتر و وزن او حدود 56 کیلوگرم می باشد.

رژیم غذایی آدریانا لیما

لیما یک رژیم غذایی معمولی را دنبال می کند. او در مصاحبه ای در ماه نوامبر 2010 گفت که زیر نظر یک متخصص تغذیه از یک رژیم غذایی سالم پیروی می کند.

صبحانه ی او شامل گوشت گاو با کشمش وسفیده تخم مرغ با یک فنجان قهوه می باشد.

برای ناهار، لیما ممکن است یک بخش کوچک از گوشت با سبزیجات تازه را استفاده کند.

شام معمولا مقدار کمی سالاد می خورد.

لیما از هویج و سبزیجات خام به عنوان میاون وعده استفاده می کند.

اما قبل از ویکتوریا سیکرت شو آدریانا لیما هر روز هفته ورزش های سختی شامل دوره های طولانی مدت ایروبیک و پرش، دوچرخه سواری در سالن، ایروبیک، پیاده روی و یوگا و بوکس را انجام می دهد.

او همچنین مصرف نمک را به حداقل رسانده تا از ذخیره آب اضافی در بدنش جلوگیری کند. در زمان‌های آمادگی برای ویکتوریا سیکرت شو مصرف غذاهای جامد را کم می کند و زمان تمرینات ورزشی اش را به دوبار در روز ارتقا می دهد.

گفته شده لیما بیست و چهار ساعت قبل از رفتن روی صحنه از نوشیدن آب خودداری می کند، روشی که با آن شما می‌توانید ناگهان وزن تان را تا هشت پوند کاهش دهید.

تمرینات ورزشی آدریانا لیما

رژیم غذایی به همراه ورزش روزانه به ثابت نگه داشتن وزن و داشتن تناسب اندام کمک می کند. لیما به طور منظم تمرین می کند، او دوچرخه سواری، یوگا، بوکس و طناب زدن را به عنوان ورزش های روزانه انجام می دهد.