بیوگرافی و عکس های اینستاگرام کیت هرینگتون و همسرش رز لزلی + فیلم ها و سریال ها

بیوگرافی و زندگی نامه کیت هرینگتون

عکس کیت هرینگتون
عکس کیت هرینگتون

کیت هرینگتون با نام کامل کریستوفر کتسبی (کیت) هرینگتون به انگلیسی Christopher Harington در 26 دسامبر 1986 در آکتون، لندن انگلیس متولد شد.

مادرش دبورا جین کتسبی نمایش نامه نویس و پدرش سر دیوید هرینگتون از اشراف زادگان انگلیسی و تاجر هستند.

کیت یک برادر بزرگتر به نام جان هرینگتون دارد.

قد او 173 سانتیمتر و وزنش 77 کیلوگرم است.

هارینگتون دوران ابتدایی را در مدرسه ی ساوث فیلد و دوران دبیرستان را در مدرسه ی شانتری در مارتلی به پایان رساند. زمانی که 14 ساله بود به تماشای نمایش در انتظار گودو رفت و از آن موقع به بازیگری علاقمند شد و در تئاتر مدرسه به بازیگری پرداخت.

او در دانشکده سیکث فرم کالج در ووستر به تحصیل در رشته ی درام و تئاتر پرداخت و پس از فاغ التحصیلی در سال 2005 به لندن رفت و از دانشکده زبان و ادبیات فارغ التحصیل شد.

کیت هرینگتون و همسرش رز لزلی
کیت هرینگتون و همسرش رز لزلی

فیلم ها و نمایش های تلویزیونی کیت هرینگتون

هارینگتون در ابتدا می خواست به عنوان یک خبرنگار مشغول به کار شود اما با بازی در نقش آلبرت در تئاتر اسب جنگی موفقیت های زیادی را به دست آورد و بازیگری را به صورت حرفه ای ادامه داد.

از مهم ترین فیلم های او می توان به سایلنت هیل : مکاشفات، پمپئی، چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2، عهد جوانی در کنار آلیسیا ویکاندر، هفتمین پسر در کنار جف بریجز و جولیان مور و بریمستون در کنار داکوتا فانینگ و گای پیرس اشاره کرد.

بازی تاج و تخت یا گیمز اف ترون معروف ترین سریال تلویزیونی کیت محسوب می شود که در آن در کنار امیلیا کلارک، لینا هیدی، پیتر دینکلیج و سوفی ترنر به ایفای نقش پرداخته است.

هرینگتون در سال 2017 به یکی از پر درآمدترین بازیگران تلویزیون تبدیل شد که برای بازی در هر قسمت سریال بازی تاج و تخت، 2 میلیون پوند دریافت کرده است.

او به عنوان بازیگر اصلی بازی های کامپیوتری بازی تاج و تخت و ندای وظیفه جنگ های بی نهایت، بازی کرده است.

کیت هرینگتون
کیت هرینگتون

هرینگتون برای بازی در سریال تاج و تخت جوایز زیادی از جمله بازیگران جوان هالیوود، جایزه ی طلایی دربی و جایزه فیلم جیفونی را به دست آورده است.

کیت هرینگتون از سال 2012 با بازیگر سریال بازی تاج و تخت، رز لزلی دوست شد، این دو در سال 2017 با هم نامزد شدند و مراسم عروسی آن ها در ژوئن سال 2018 در کلیسای راینی در ابردین شایر، اسکاتلند برگزار شد.

اخیرا خبر هایی منتشر شده مبنی بر اینکه کیت به رز خیانت کرده و با یک مدل روسی به نام اولگا ولاسوا رابطه برقرار کرده است. کیت هنوز در این باره اظهار نظر نکرده است.

هرینگتون به عنوان مدل برای برند های مشهوری از جمله جیمی چو، اینفینیتی و دوچه اند گابانا (دی اند جی) فعالیت می کند.

هشتمین جد پدری هرینگتون چارلز دوم انگلستان پادشاه بریتانیا بوده‌است. پدر وی پانزدهمین بارون انگلیس است و در صورت مرگ پدرش،کیت به عنوان شانزدهمین بارون انگلیس اعلام خواهد شد.

از طرفداران دیوید لینچ، کارگردان آمریکایی است.

از عنکبوت، سوزن و سفر با هواپیما می ترسد و بیشتر سفر های خود را با قطار و ماشین شخصی انجام می دهد.

مو های طبیعی او فرفری و قهوه ای رنگ هستند اما برای بازی در نقش جان اسنو مجبور شد، آن ها را بلند کرده و به رنگ مشکی در آورد.

کیت هرینگتون و امیلیا کلارک
کیت هرینگتون و امیلیا کلارک

به بازی های کامپیوتری علاقه ای ندارد و نمی تواند به خوبی بازی کند.

در اوقات فراغت خود به نویسندگی می پردازد.

برای بازی در نقش جان اسنو، کوهنوردی و صخره نوردی را به صورت حرفه ای یاد گرفت.

ثروت او 12 میلیون دلار تخمین زده می شود.