پیام صابری همسر زیبا بروفه درگذشت+علت فوت و بیوگرافی و عکس

عکس پیام صابری همسر زیبا بروفه
عکس پیام صابری همسر زیبا بروفه

پیام صابری همسر زیبا بروفه که سابقه بازیگری در تلویزیون را نیز داشت درگذشت. علت فوت وی ایست قلبی گزارش شده است. وی طراح گریم و کارگردان تلویزیونی نیز بود و همه او را به خاطر بازی در سریال ریحانه می شناسند.

وی متولد سال 1353 در تهران بود که کار چهره پردازی را با دستیاری در سریال اما علی (ع) در کنار داوود میرباقری آغاز کرد.

پیام صابری، بازیگر، طراح گریم و کارگردان تلویزیون بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت. صابری را شاید بسیاری از کسانی که مخاطب تلویزیون باشند، با سریال «ریحانه» بشناسند و سینماگرها هم به عنوان طراح گریم و همسر زیبا بروفه، بازیگر سینما و تلویزیون می‌شناسند.

صابری در آخرین روزهای عمر، مشغول ساخت سریالی با عنوان «کوله پشتی» بود که متاسفانه اجل مهلتش نداد.

این خبر را خانواده مرحوم صابری و افسر اسدی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی تایید کردند و گفتند که این هنرمند بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفته است.

بیوگرافی و زندگی نامه پیام صابری

پیام صابری کیست؟

پیام صابری در سال 1352 در تهران، ایران متولد شد.

مادرش پری صابری است.

فیلم های و سریال های پیام صابری

پیام کار خود را با چهره پردازی در تلویزیون و سینمای ایران شروع کرد که از کار های مهم او می توان به دستیاری چهره پردازی در سریال امام علی اشاره کرد.

از سریال های معروف او که به عنوان بازیگر در آن به ایفای نقش پرداخت می توان به خانه شلوغ، ریحانه در کنار زیبا بروفه و کوله پشتی اشاره کرد.

شب روباه در کنار اکبر عبدی و زیبا بروفه معروف ترین فیلم او در سینما محسوب می شود.

پیام صابری در سال 1380 با زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد، حاصل این ازدواج یک فرزند یک پسر به نام اهورا می باشد که در سال 1397 متولد شد.