نسیم اقدام | علت خودکشی و تیراندازی در یوتیوب + عکس های نسیم اقدم

نسیم نجفی اقدام یا نسیم اقدم که یکی از کاربران شناخته شدن اینستاگرام و یوتیوب در بین ایرانیان بود بعد از ظهر روز سه شنبه به دفتر یوتیوب حمله کرده است و پس از شلیک به 5 نفر، خودکشی کرد.

عکس نسیم نجفی اقدم , نسیم اقدام
عکس نسیم نجفی اقدم

علت خودکشی نسیم اقدم

هنوز دلیل قطعی خودکشی وی مشخص نیست اما گفته می شود که دلیل حمله ی وی به دفتر یوتیوب در سان برونو، کالیفرنیا حذف شدن و سانسور ویدیو هایش بوده است.

شاهدان حادثه می گویند که نسیم اقدم در حالیکه عینک آفتابی به چشم داشت و روسری پوشیده بود موفق شده به محوطه یوتیوب راه پیدا کند و سپس به سمت کارکنان شلیک کرده است.

خودکشی نسیم اقدم
خودکشی نسیم اقدم

در ویدئویی که او در ژانویه 2017 منتشر کرده در مورد سانسور ویدئو هایش در یوتیوب صحبت کرده است. کانال یوتیوب و صفحات رسانه های اجتماعی نسیم چند ساعت پس از تیراندازی حذف شدند.

پدر این خانم اسماعیل اقدم در گفتگویی اعلام کرده که نسیم این اواخر در مورد حذف ویدئو هایش از کانال یوتیوب گله مند بوده و اینکه او به پلیس هشدار داده که دخترش از YouTube متنفر شده و ممکن است به دفتر آن ها حمله کند.

حمله نسیم اقدم به دفتر یوتیوب
حمله نسیم اقدم به دفتر یوتیوب

رئیس پلیس سن برونو گفت که سه نفر از مصدومان این حادثه در بیمارستان های سان فرانسیسکو بستری هستند. مقامات امنیتی ایالات متحده گفتند که تیراندازی ارتباطی با عملیات تروریستی ندارد.

نسیم اقدام 39 ساله یک ایرانی تبار گیاهخوار و حامی حیوانات بود که فعالیت های زیادی نیز در شبکه های اجتماعی داشت. او اغلب درباره ی حقوق حیوانات صحبت می کرد و حتی برای خرگوش خود مراسم خاکسپاری برگزار کرده بود.

عکس نسیم اقدام
عکس نسیم اقدام

علاوه بر این نسیم فیلم هایی از سو استفاده از حیوانات از جمله جوشاندن سگ زنده در آب را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده بود، او ویدئو های خود را به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر می کرد.