بیماری ناشناخته مجید خراطها چیست + بیوگرافی و آلبو م ها و آهنگ ها

بیماری مجید خراطها چیست؟
بیماری مجید خراطها چیست؟

مجید خراطها خواننده ی مشهور ایرانی به دلیل ابتلا به بیماری چشمی ناشناخته در بیمارستان بستری شده و وضعیت او وخیم اعلام گزارش می شود.

صفحه اینستاگرام مجید خراطها، با اعلام این خبر، تاکید کرد اوضاع جسمانی و روحی این خواننده در شرایط مناسبی قرار ندارد و او از درد چشم، تاربینی مطلق و سردرد های زیاد رنج می‌برد.

گفته می شود که وضعیت خراطها به علت تشخیص اشتباه بیماری و تجویز اشتباه دارو توسط پزشک معالج، رو به وخامت است. پزشکان متخصصی که مدارک پزشکی خراطها را بررسی کرده‌اند، احتمال ابتلا به نوعی بیماری نادر چشمی را داده‌اند که در آن اعصاب بینایی دچار التهاب می‌شود.

بر اساس نظر تیم پزشکی، برای درمان بیماری، این خواننده پاپ باید از هر گونه پارازیت و امواج رادیویی دور باشد.

بیوگرافی و زندگی نامه مجید خراطها

عکس مجید خراطها
عکس مجید خراطها

مجید خراطها به انگلیسی Majid Kharatha در 27 شهریور 1364 درتهران، ایران متولد شد.

پدرش اسماعیل خراطهاست.

او سه برادر بزرگتر به نام های سعید، مسعود و وحید خراطها و یک خواهر بزگتر از خودش دارد.

فارغ التحصیل رشته ی موسیقی است.

از دوران نوجوانی به ساز زدن و ترانه نوشتن روی آورد و در جوانی آهنگسازی و خوانندگی را یاد گرفت و به دلیل علاقه ای که به رشته ی موسیقی داشت به عنوان خواننده مشغول فعالیت شد.

او در سال 1391 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دریافت کرد و اولین آلبوم رسمی و مجاز خود با نام دیگه میرم را در همان سال منتشر کرد.

آلبوم ها و آهنگ های مجید خراطها

اولین آهنگ او مسافر بود که به زودی محبوبیت زیادی به دست آورد.

از آهنگ های معروف او می توان به خدا نگهدار، دلیل رفتنت، دوست دارم، تموم حرفام، زندونی، اگه میخوای بری برو، کنسل 2، جوابم کردن، کارتن خواب، کی اومده به جای من به همراهی وحید خراطها، شکستی بالمو، ای خدا، قانون احساس، 24 ماه، دلواپس، طوفان، عطر تلخ و شاید اشاره کرد.

دارم میرم، امشب، اعتراف، آس و پاس، حلقه 2، عشق، عشقم کجایی، سلفی، پنجره، چجوری تونستی، قلب منی، آروم آروم، آدم باش، آوار، راهو برگرد، بی رحمی، داغون، مگه من مردم و خداحافظ از دیگر آهنگ های موفق او محسوب می شوند.

تنهاترین تنها، زخم زبون، وداع، آواره، کنسل، دیگه میرم و دارم میرم از آلبوم های مشهور او هستند.

مجید خراطها مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است، مدتی شایعاتی درباره ی شکست عشقی او در دوران جوانی به گوش می رسید و اینکه به همین دلیل قید ازدواج را زده است.

در بین طرفدارانش به سلطان احساس معروف شده است.

در نواختن ساز های گیتار، گیتار الکتریک، گیتار باس، پیانو، تار، سه تار، دف و ویولن مهارت دارد.

علاوه بر خوانندگی در رشته ی نقاشی و داستان نویسی هم فعالیت می کند.

فال حافظ کوکا