بیوگرافی و عکس های اینستاگرام فرنوش شیخی و همسرش کاوه رضایی

بیوگرافی و زندگی نامه فرنوش شیخی

عکس فرنوش شیخی
عکس فرنوش شیخی

فرنوش شیخی کیست؟

فرنوش شیخی به انگلیسی Farnoosh Sheikhi در 23 اردیبهشت 1369 در گرگان، استان گلستان ایران متولد شد.

یک خواهر کوچک تر از خودش دارد.

قد او 181 سانتیمتر است.

در دوران دبیرستان به دلیل علاقه ای که به ورزش داشت، در رشته هندبال به عنوان دروازه بان مشغول به فعالیت شد اما پس از مدتی این رشته را کنار گذاشت و به رشته ی فوتبال روی آورد و به عنوان دروازه بان کار خود را شروع کرد.

در نهایت به پیشنهاد پدر به رشته ی والیبال روی آورد واز سال 1388 و در سن 16 سالگی به عنوان یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی والیبال ایران انتخاب شده است.

کاوه رضایی همسر فرنوش شیخی
کاوه رضایی همسر فرنوش شیخی

او در رشته ی والیبال توانست موفقیت های زیادی را به دست آورد، فرنوش به عنوان بهترین دفاع روی تور و بهترین سرعتی زن تیم ملی والیبال زنان ایران شناخته می شود.

در همان سالی که به رشته ی والیبال روی آورد به تیم والیبال پتروشیمی تهران پیوست و در لیگ دسته دو ایران به بازی مشغول شد. پس از موفقیت هایی که در این تیم کسب کرد به سایپا و پس از آن به تیم گاز تهران پیوست. او از سال 1395 برای باشگاه بانک سرمایه بازی می کند.

شیخی در سال 1396 پیشنهاد هایی از تیم والیبال شارلوا، بلژیک داشت و در نهایت با قبول حجاب او به این تیم بلژیکی پیوست تا به عنوان اولین بازیکن زن لژیونر تیم ملی والیبال ایران شناخته شود.

فرنوش شیخی در سال 1396 با کاوه رضایی، فوتبالیست ایرانی نامزد شد، مراسم ازدواج این دو در اردیبهشت سال 1397 در اسلام‌ آباد غرب در کرمانشاه برگزار شد.

در تیم ملی والیبال ایران، پیراهن شماره 16 را به تن می کند، چون در سن 16 سالگی به تیم ملی والیبال دعوت شده است.

فرنوش شیخی
فرنوش شیخی

او در تیم والیبال در پست مدافع میانی بازی می کند.

ارتفاع آبشار فرنوش، 285 سانتمیتر و ارتفاع دفاع او 275 سانتیمتر می باشد.

فرنوش شیخی در خرداد ماه 1395 مهمان رامبد جوان در برنامه ی خندوانه بود.

به شماره 14 علاقه ی زیادی دارد.