عکس های پیکسی فاکس به همراه بیوگرافی

پیکسی فاکس، مدل و مانکن و بازیگر فیلم های مستهجن، تاکنون بیش از هشتاد هزار پوند صرف تغییر صورت و اندام خود کرده است. او در این مدت بیش از 20 عمل جراحی را پشت سر گذاشته تا بتواند شبیه شخصیت های کارتونی شود. تا جایی که چندی پیش برای چندین عمل تازه به تهران آمد و مورد جراحی قرار گرفت.

پیکسی فاکس، در طول این مدت، در صفحه اینستاگرام خود از سفر به ایران نوشته و تصاویری نیز به اشتراک گذاشته است. او که با ده ها عمل جراحی به کمر باریک ترین دختر جهان معروف است ، با انتشار ویدیویی از حضور خود در ایران اینچنین گفت : من پیکسی فاکس هست اهل کشور سوئدم، دیروز به تهران رسیدم سفر خیلی خوبی داشتم ارتباط خوبی با اعضای برقرار کردم، آپارتمانی که توش اقامت دارم عالیهو درو اقع این آپارتمان رو کلینیک ترتیب داده و علاوه بر اون یه مینی ون برا ایاب و ذهاب من در اختیار گذاشتن خیلی خوب ازم مراقب میکنن الان هم دارم آماده میشم برا جراحی، آقای دکتر هم کنارم هستن این عکس بینی مورد دلخواهمه و از آقای دکتر میخوام که فرم نیمه فانتزی رو برام عمل کنن.

پیکسی فاکس در یک خانواده 4 نفره در سوئد به دنیا آمده است. در ادامه عکس هایی از پیکسی فاکس، قبل از عمل های زیبایی و بعد از آن را مشاهده می کنید:

پیکسی فاکس، کمرباریک ترین دختر جهان:

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس قبل از عمل های زیبایی متعدد:

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس در بیمارستان :

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

پیکسی فاکس

/ برگرفته از جام نیوز