جملات عصر بخیر زمستانی رسمی و عاشقانه

متن عصر بخیر زمستانی
متن و عکس عصر بخیر زمستانی

یه عصر زمستانی دیگه فرا رسیده و من ثانیه شماری می کنم تا شب برسه و گرمای آغوشت سرمای وجودم رو ذوب کنه. عصر خوبی داشته باشی عزیز دلم!

***

روز کم کم به پایان می رسد، اما آن چه هرگز تمامی ندارد عشق من به تو است، تویی که تمام زندگی ام هستی و بی وجودت وجودم معنایش را از دست می دهد. عصر زمستونیت بخیر نازنینم!

***

یه بعد از ظهر شگفت انگیز زمستونی در پایان یه روز فوق العاده برات آرزو می کنم، امیدوارم از زیبایی این عصر دل انگیز لذت ببری دوست عزیزم!

***

هر روزم با صبح بخیر گفتن به تو آغاز می شود، ظهرهایت را بخیر می کنم، برای عصرهایت آرامش و شادی آرزو دارم و در شب هایم با شب بخیر گفتن به تو رویاهایم را می بافم. تو در همه روز و هر لحظه من حضور داری … امیدوارم عصر پر از عشق داشته باشی عزیزم! عصر زمستونیت بخیر

***

همکار گرامی! امیدوارم این عصر برفی ساعاتی خوش و آرامش بخش برای شما به همراه داشته باشد، عصرتان بخیر

***

خاطرات برفی دو نفره مان همه روزم را پر کرده، روزی که صبحش با پیاده روی در برف ها آغاز شود و عصرش با یاد تو پر باشد جزو بهترین روزهای زندگی من است، عصرت بخیر عشقم!

***

تو مثل برفی، کنار هر چیزی قرار می گیری به آن زیبایی می بخشی، عصر دل انگیزی داشته باشی دوست خوبم!

***

بی شک برف عاشق درخت ها و زمین است که این قدر آرام به آن ها بوسه می زند و سپس آن ها را در آغوش گرفته و هم رنگ خود می کند، گاهی زمزمه اش را می شنوم که می گوید آرام بخوابید عزیزان من تا تابستانی دیگر، آرام بخوابید … عصر زمستونیت بخیر عزیزم!

***

Thank you for the friendship I have ever had. You have taught me to be strong, to have a different perspective on life and today I am happier. good winter afternoon my friend!
دوست عزیزم! به خاطر رابطه دوستی مون ازت ممنونم
تو به من یاد دادی که قوی باشم، که دیدگاه متفاوتی نسبت به زندگی داشته باشم و امروز من خوشحال تر هستم.
عصر زمستونیت بخیر دوست من!

***

My day is never complete without reminding you that you mean the world to me. good winter afternoon .
روز من تا وقتی به تو یادآوری نکنم که به اندازه دنیا برام ارزش داری کامل نمی شه. عصر زمستونیت بخیر نازنینم!

***

I’m sending this message to bring you kisses this beautiful afternoon. How I wish I could be next to you. Have a happy and peaceful Snowy afternoon.
در این عصر زیبا با این پیامک برایت بوسه می فرستم. چقدر دوست دارم می توانستم کنارت باشم، عصر برفی شاد و آرامی داشته باشی!

***

Good winter afternoon! Receive warm and most sincere affection from me to you.
عصر زمستانی تان بخیر دوست گرامی! گرم و صمیمانه ترین محبت ها از سوی من تقدیم شما.