ایده جالب برای طراحی داخلی آپارتمانی کوچک با رنگ های ملایمی از پاستل در مسکو

خلق خانه ای شبیه خانه پریان با رنگ های آرامش بخشی از پاستل در مسکو روسیه

فضای داخلی جمع و جور این آپارتمان که به طرز شگفت انگیزی با رنگ های پاستل طراحی شده، حاصل تفکر Int2 architecture در مسکو، روسیه است.
در این آپارتمان 45 متر مربعی چیزهای دوست داشتنی زیادی وجود دارد: طراوت و نشاط، راهکارهای هوشمندانه برای جای دادن لوازم، رنگ های ملایم و انرژی مثبتی که در سراسر قسمت نشیمن به چشم می خورد.
با وجود محدودیت فضا، انباری جادار و تهویه مناسبی دارد. من عاشق ترکیب رنگ سفید با رنگ های پاستل، آجرکاری، بازی جدول کلمات متقاطع در حمام، آشپزخانه خنک و فضای بالکن این آپارتمان هستم! سادگی و ظرافت دست به دست هم داده اند تا از خانه ای رونمایی کنند که دیدن آن مثل نشان دادن آب نبات چوبی به یک کودک، آدم را به وجد می آورد.
این آپارتمان، فوق العاده زیباست و حال و هوای یک پناهگاه مخفی جادویی را دارد. دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه و قسمت خواب است. ارتفاع تخت خواب کمی بالاتر از حد معمول است که از نظر بصری نیز به وسیله پرده از اتاق نشیمن مجزا شده است.
از فضای اضافی زیر تخت خواب نیز می توان برای جای دادن لوازم استفاده نمود. مشکل عمده آپارتمان های کوچک این است که شما دقیقا فضای کافی برای جای دادن تمام لوازم خود ندارید. پس، تیم طراحی این پروژه چطور جوابگوی این محدودیت شد؟ با تبدیل مبلمان و لوازم خانه به اقلام چند منظوره.
در بالکن، صندلی ها از رنگ آمیزی جعبه های ارتشی ساخته شده اند که به راحتی می توان از آنها برای جای دادن لوازم استفاده نمود. من که شخصا فکر می کنم رنگ های پاستل (صورتی کمرنگ، سبز نعنایی، زرد کهربایی)، با خلق خانه ای شبیه خانه پریان، به فضا حسی آکنده از گرمی و صمیمیت می دهند، خانه ای ایده آل برای یک خانم جوان

طراحی آپارتمانی با پاستل

طراحی آپارتمانی با پاستل

طراحی آپارتمانی با پاستل

طراحی آپارتمانی با پاستل

طراحی آپارتمانی با پاستل

طراحی آپارتمانی با پاستل

طراحی آپارتمانی با پاستل

طراحی آپارتمانی با پاستل