راهکارهای تناسب اندام از نگاه فیتامین

در دنیای شلوغ امروز افراد به دنبال سرعت، زیبایی، سلامتی و جاودانه شدن هستند. محققان و پزشکان نیز سعی در ایجاد یک زندگی با کیفیت برای افراد دارند. یکی از توصیه های امروز پزشکان و محققین، ورزش و سلامتی برای رهایی از دردهای جسمانی و مرگ زود رس است.

از این رو روش های اصولی کاهش وزن توسط کارشناسان ورزش و تغذیه ارائه شده است. طبق نظر این کارشناسان یکی از اصولی ترین روش های کاهش وزن و تناسب اندام، ورزش در کنار تغذیه سالم است. در این روش سلامت افراد بسیار اهمیت دارد به همین دلیل از کارشناسان متخصص برای دریافت برنامه ی کاهش وزن و تناسب اندام (پرورش اندام)استفاده می کنند.

پس استفاده از رژیم های سالم در کنار حرکات ورزشی به یک روش قطعی و نتیجه بخش تبدیل شده است. فیتامین یکی از گروه های ورزشی فعال در زمینه ارائه برنامه های ورزشی و غذایی به افراد مختلف با هر وزن و تیپ بدنی است. می توانید برای رسیدن به اندام ایده آل و دریافت برنامه از طریق این مجموعه اقدام کنید.

برنامه بدنسازی

معرفی برنامه ورزشی

برنامه ورزشی با توجه به سلیقه فردی و نظر کارشناسان تنظیم می شود. اینکه فرد به چه فرم بدنی علاقمند است. آیا بدن حجیم و عضلانی را دوست دارد یا اینکه یک بدن کم چربی و متناسب را می خواهد. فیتنس و بدنسازی دو روش پر طرفدار برای کاهش وزن، افزایش توده عضلانی، تناسب اندام و حتی رفع نقص های بدن است. افراد با تیپ بدنی مختلف (اکتومورف، اندومورف، مزومورف) و تشخیص کارشناسان بدنسازی می توانند از تمرینات ورزشی مناب خود استفاده کنند.

این روزها با شیوع کرونا باشگاه های ورزشی بسته شدند. جای نگرانی نیست. می توانید به فعالیت های ورزشی خود در خانه ادامه دهید. چون فیتامین با ارائه برنامه ورزش در خانه شما را با اندام ایده آل روبرو می کند.

قسمت های مختلف برنامه ورزشی در فیتامین

به طور کلی برنامه بدنسازی در فیتامین شامل دو قسمت ورزش و تعذیه است:

  • ورزش

ـ مشخصات فردی (سن، بلوغ جنسی، سابقه ورزشی و آسیب دیدگی، هدف از تمرین و…)؛

ـ انتخاب نوع بسته تمرینی شامل تمرینات شدتی، ساده و هوازی (حرکات گروه عضلانی بزرگ، حرکات گروه های عضلانی کوچک، حرکات چند مفصل).

  • تغذیه

ـ ثبت مشخصات فردی (حساسیت های غذایی، بیماری ها و نوع برنامه ورزشی)؛

ـ تعیین زمان و نحوه مصرف ماده غذایی.

ویژگی های یک برنامه ورزشی استاندارد

اگر قصد آن را دارید که به وزن و اندام ایده آل دست یابید. بهتر است قبل از هر چیز با مهم ترین ویژگی های یک برنامه ورزشی استاندارد آشنا شوید.

1- شخصی سازی شده (مختص فرد)

مهم ترین بخش یک برنامه این است که متناسب با ویژگی های شخصی فرد نوشته شود. به این شیوه می توان تأثیرات مثبت در سرعت جوابدهی برنامه را احساس کرد.

2- پیشرفت و پیشبرد در برنامه

برای موفقیت در مسیر بدنسازی نیاز است هر چند وقت یکبار میزان عضله سازی، چربی سوزی و کاهش وزن خود را اندازه گیری کنید. با اطلاع از این نتایج، انگیزه بیشتری برای ادامه داشته و از پیشرفت در برنامه ورزشی خود آگاه می شوید.

3- گنجاندن حرکات مفید برای بدنسازی

یک برنامه خوب، برنامه ای است که تمریناتی اعم از: تمرینات تمرینات قدرتی و هوازی، سرد کردن و گرم کردن بدن، تمرینات انعطاف، کششی و اصلاحی را در خود داشته باشد.

4- تعیین چگونگی تمرینات

در یک برنامه بدنسازی خوب باید چگونگی تمرین مشخص شده باشد. مواردی از قبیل: سِت، تکرار و دوره های استراحت. از طرفی باید محدودیت زمانی در انجام تمرین ها مشخص شود.

تیم ورزشی فیتامین با رعایت این ویژگی ها نهایت تلاش خود را در ارائه یک برنامه ورزشی خوب دارد و این گونه بین مشترکین و مخاطبین خود محبوبیت کسب کرده است. در ادامه با این گروه بیشتر آشنا می شویم:

برنامه ورزشی

فیتامین

فیتامین یک گروه پر انرژی و متخصص با 100 هزار کاربر مرتبط است. این مجموعه با دغدغه کم‌ تحرکی در جامعه‌ی امروز شکل گرفته است و اهدافی از جمله: سلامتی، تناسب اندام، شادابی و نشاط را در برنامه اجرایی خود دنبال می کند.

گروه فیتامین، شامل دو بخشِ کارشناسان ورزشی و تولید محتوای است. ترکیب این دو گروه، باعث شده پشتیبانی کاربران در فیتامین به نحو مطلوبی انجام ‌گیرد.

ویژگی های شاخص فیتامین

  • ارائه برنامه ورزشی شخصی سازی شده در اپلیکیشن فیتامین؛
  • ارائه تمرینات ورزشی همراه با ویدیوهای آموزشی؛
  • ارائه برنامه غذایی متناسب با تمرینات ورزشی.

خدمات فیتامین

کارشناسان متخصص فیتامین با بررسی ویژگی های فردی به ارائه برنامه ای اختصاصی برای هر فرد می پردازند. خدمات این مجموعه شامل موارد زیر است.

1- ارائه برنامه ورزشی

بعد از اینکه تصمیم گرفتید که به تناسب اندام یا کاهش وزن لازم برسید. در مرحله دوم باید برنامه ی ورزشی قدرتمند داشته باشید. یک برنامه ی اصولی و متناسب با ویژگی های جسمانی خودتان باشد.

بهترین راهکار برای رسیدن به تناسب اندام پیروی از یک برنامه ورزشی لاغری برای کل بدن به همراه برنامه غذایی ورزشی است. این برنامه کاملا شخصی است و به خصوصیات فردی، سبک زندگی افراد، وضعیت استرس و فیزیولوژی بدن بستگی دارد. توضیحات بیشتر در خصوص برنامه ورزشی مناسب را در برنامه ورزشی برای لاغری کل بدن مطالعه کنید.

2- برنامه بدنسازی

بدنسازی فقط حرکات ورزشی سنگین با دمبل و وسایل بدنسازی نیست. بلکه نحوه حرکات، زمان و ترتیب آن نیز باید مشخص باشد.

برنامه بدنسازی در مجموعه فیتامین، یک برنامه کاملا شخصی سازی شده، حرفه‌ای و طبق مدل بدنی، سابقه ورزشی و هدف هر شخص است. این برنامه تمرینی بدنسازی براساس بهترین اصول تمرینی مثل سیستم تمرین هرمی و تکنیک سوپرست بصورت مبتدی و حرفه ای طراحی می‌شود. بهترین برنامه بدنسازی را از سایت fitamin.ir دریافت کنید.

3- ورزش در خانه

ورزش را می شود در هر شرایط و مکانی انجام داد. به شرط اینکه بتوانید درست آن را مدیریت کنید. فیتامین برنامه ی ورزشی را در هر شرایط و مکانی به شما ارائه می دهد. همچنین فارغ از تمام امکانات و محدودیت ها، فراهم کردن شرایط ورزش در خانه باعث می شود زیر بار بهانه ها نروید. اگر روزی به باشگاه دسترسی نداشتید یا زمان شما محدود بود، ورزش در منزل برای لاغری و تناسب اندام بهترین راهکار خواهد بود. برنامه ورزشی در خانه توصیه شده فیتامین را در لینک زیر مشاهده می کنید.

https://fitamin.ir/mag/best-home-workouts-to-get-it/

4- ارائه برنامه کات بدن (سیکس پک شکم)

شکم شش تکه زیبایی خیره کننده ای دارد. اما همین زیبایی، تلاش های زیادی را می طلبد.

بهترین راهکار برای داشتن سیکس پک شکم یا همان شکم شش تکه، پیروی از برنامه تمرینی منظم، تغذیه اصولی و استفاده از مکمل ها برای عضله سازی شکم است. فراموش نکنید پیروی از توصیه ها در کنار هم و اجرای منظم آن رمز داشتن سیکس پک است.

شکم شش تکه

دیگر خدمات فیتامین

  • ورزش اصلاحی (رفع گودی کمر، قوز پشت پا و…)؛
  • ورزش بعد از زایمان؛
  • کاهش وزن با ورزش؛
  • ورزش درمانی (کمر درد، زانو درد و…)؛
  • ارائه برنامه تناسب اندام.

ارتباط با فیتامین

راهکارهای تناسب اندام در فضای مجازی یک راه مانور روی روش های غیر اصولی برای افراد سودجو شده است. افرادی که تنها هدف شان کسب درآمد و کلاهبراری هستند. اما ارتباط با یک گروه متخصص برای تناسب اندام، فرد را در تمام ابعاد روحی و جسمانی تحت پوشش قرار می دهد. پس بهره مندی از تیم حرفه ای در یک مجموعه مؤثر است. فراموش نکنید فیتامین هدفی برای سلامتی و تناسب اندام و بهبود شرایط روحی شما را دارد. پس همیشه در کنار این مجموعه احساس امنیت داشته باشید. چون این مجموعه نسبت به سلامتی شما تعهد دارد.

اطلاعات تماس:

وب سایت: www.fitamin.ir

شماره تماس: 025-32143

ایمیل: Info@Fitamin.ir