جزیره کیش، بهترین انتخاب برای سفر نوروزی

تور کیش

جزیره زیبا و نیلگون کیش یکی از مناطقی است که بسیار مورد توجه گردشگران و علاقه‌مندان به سفر قرار می‌گیرد. در واقع می‌توان این جزیره را یکی از توریستی‌ترین مناطق ایران دانست که همیشه در انتخاب مقصد سفر یکی از اولین گزینه‌ها چه برای ایرانی‌هایی که قصد سفر داخلی دارند و چه برای آن دسته از گردشگران خارجی که می‌خواهند در ایران به منطقه‌ای بکر، زیبا و با امکانات خوب و استاندارد رفاهی و تفریحی سفر کنند؛ است.

تعطیلات نوروز را می‌توان یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به کیش دانست زیرا اکثر مردم 13 روز و حتی بیشتر تعطیل هستند و می‌توانند با خیال آسوده سفر کنند، همچنین اوایل فصل بهار یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به جزیره کیش است زیرا در این زمان هوای این منطقه بسیار معتدل است. بنابراین واضح است تعطیلات نوروز یکی از شلوغ‌ترین زمان‌ها در این منطقه آزاد خواهد بود. با این‌حال نمی‌توان اذعان نداشت که جزیره کیش، بهترین انتخاب برای سفر نوروزی خواهد بود.

جزیره کیش
جزیره کیش

سواحل کیش

تفریحات آبی تکامل‌یافته و شگفت‌انگیز، تور کیش را به یکی از بهترین انتخاب‌ها در این زمان از سال تبدیل می‌کند. هتل‌ها در این فصل شلوغ هستند و بهتر است که حداقل از 1 ماه پیش‌تر رزرو شوند؛ چرا که امکان دارد گردشگران امکانات موردنظرشان را بدست نیاورند و مجبور به انتخاب تنها گزینه‌های موجود شوند. دمای هوا در ابتدای بهار تا 30 درجه بالا می‌رود و همین مهم سبب می‌شود که اکثر گردشگران تور کیش، هنگام پیاده‌شدن از هواپیما، متعجب شوند. بلیط پرواز کیش هم یکی دیگر از گذرگاه‌هایی‌ست که باید از مدت‌ها قبل برای آن برنامه‌ریزی شود. از طرفی پرواز چارتری کیش در ابتدای بهار گران می‌شود و اگر به دنبال سفری ارزان‌تر هستید، بهتر است که چند هفته زودتر از تاریخ سفر بلیط کیش خود را رزرو کنید.

جزیره کیش
جزیره کیش

اسکله تفریحی کیش

به خاطر وجود تمامی این مشکلاتی که ذکر شد و دلیل اصلی آن هم شلوغی جزیره در عید نوروز است؛ اکثر کسانی که قصد سفر به کیش را دارند ترجیح می‌دهند از تور کیش استفاده کنند تا لازم نباشد خودشان با رزرو بلیط، رزرو هتل و برنامه‌ریزی‌های سفر دست‌وپنجه نرم کنند. این تورها با قیمت‌ها، امکانات، هتل‌های متفاوت و تعداد روز متفاوت طراحی می‌شوند و هر کس می‌تواند همان توری را انتخاب کند که با تمام شرایطش هم‌خوانی دارد.

اگر برای نوروز امسال قصد سفر به جزیره کیش را دارید، از ابتدای بهمن ماه امکان رزرو تور کیش نوروز 97 فراهم خواهد بود. پس برای اینکه از قافله مسافران کیش در تعطیلات عید نوروز عقب نمانید، زودتر برای ثبت‌نام در این تورها اقدام کنید.