دستگاه تصفیه آب خانگی

راز زیبایی و تناسب اندام سوپراستارهای هالیوودی فاش شد

تناسب اندام به سبک ستاره های هالیوودی

ستاره های هالیوود، برای این که طرفداران بیشتری به را سمت خود جلب کنند، به زیبایی خود اهمیت فراوانی می دهند. همه ما می دانیم که آنها مربی های حرفه ای برای ورزش خود دارند یا این که دست به جراحی های زیبایی زده اند اما جدا از همه اینها، آنها به رژیم غذایی خود نیز اهمیت زیادی می دهند. آیا دوست دارید بدانید که معجون زیبایی و تناسب اندام آنها چیست؟ اگر می خواهید راز موفقیت برخی از ستاره های هالیوود را بدانید، با ما همراه باشید.

1. جنیفر لوپز

جنیفر لوپز
جنیفر لوپز

همه ما از فواید روغن های طبیعی آگاهیم اما جنیفر لوپز پایش را فراتر از آن گذاشته و برای کاهش وزن اش به آب گریپ فروت روی آورده است. این ماده علاوه بر کاهش وزن، آنزیم های کبدی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

2. کیم کارداشیان

کیم کارداشیان
کیم کارداشیان

کیم کارداشیان می گوید: «من و پدرم چند سال پیش رژیم غذائی اتکینز را آغاز کردیم که واقعا جواب داد. این رژیم یک رژیم غذایی با کربوهیدرات پائین است.»

3. هایدی کلوم

هایدی کلوم
هایدی کلوم

این سوپر مدل مشهور برای این که روی فرش قرمز زیبا و جذاب به نظر رسد، از نمک اپسوم یا همان سولفات منیزیم استفاده می کند. او اعتراف می کند که قبل از مراسم اش روی فرش قرمز، در وان حمام پر از این ماده می خوابد. این ماده نه تنها نفخ بلکه مایعات اضافی بدن را نیز خارج می کند. این ماده طبیعی دردهای میگرن را تسکین داده، به خوابی آرام کمک می کند و مواد سمی را نیز از بدن خارج می کند.

4. رنی زلوگر

 رنی زلوگر
رنی زلوگر

شاید برایتان عجیب باشد اما رنی زلوگر یخ را معجون لاغری اش می داند.

5. السا هوسک

السا هوسک
السا هوسک

این ستاره ویکتوریا سیکرت علاقه زیادی به آب میوه، به خصوص آب میوه های سبز، دارد. او می گوید: «من عاشق آب میوه گرفتن هستم. من همیشه اول صبح آب گرم را به همراه زنجبیل، آب لیمو و فلفل قرمز می خورم. این معجون بدن را پاک سازی می کند. من مدام آب میوه می خورم و به مقدار کافی می خوابم.»

6. ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام
ویکتوریا بکهام

ویکتوریا معتقد است که خوردن اسنک در طول روز من را سیر نگه می دارد، در حالی که کالری زیادی نیز مصرف نمی کنم. او پس از زایمانش، مصرف شکر را از برنامه غذایی خود حذف کرد و به جای آن به مواد غذایی حاوی پروتئین مانند سالمون، ماهی تن و تخم مرغ نیمرو روی آورد.

7. هیو جکمن

هیو جکمن
هیو جکمن

هیو جکمن برای این که بتواند برای بازی در فیلم اش وزن کم کند، رژیم خاصی را دنبال کرد. او به مدت 16 ساعت در روز لب به غذا نمی زند اما پس از این زمان اجازه داشت که تا 5000 کالری مصرف کند. درست دو برابر مقداری که برای یک مرد در روز توصیه می شود.

8. بیانسه

بیانسه
بیانسه

اگر چه اندام بیانسه زیباست اما او هم به رژیم مایعات روی آورده است. رژیم او «لیمو» نام دارد که شامل مخلوطی از آب، آب لیمو، شربت افرا و فلفل هندی است. علاوه بر آن، او گیاه خوار شده است و تمام مواد گوشتی حیوانات را از رژیم غذایی خود حذف کرده است.

9. گوئینت پالترو

گوئینت پالترو
گوئینت پالترو

گوئینت پالترو برخی از مواد غذایی مانند گلوتن، لبنیات و گوشت قرمز را از رژیم خود حذف کرد. با این رژیم، بدن او پس از 21 روز تصفیه و پاک شد. زییایی آسان به دست نمی آید، درست است؟

10. الیویا مان

الیویا مان
الیویا مان

به نظر شما زمانی که ستاره ها رد پای پیری را روی صورت شان مشاهده می کنند، چه ترفندهایی را پیش می گیرند؟ الویا مان سیب زمینی ژاپنی را برای از بین بردن چین و چروک هایش انتخاب کرد. او می گوید: «من این ماده غذایی را از یک فروشگاه ژاپنی خریدم. من سیب زمینی شیرین را تکه تکه می کنم و روی آن را با روغن زیتون و دارچین می پوشانم، سپس آن را داخل فر می گذارم و به عنوان دسر مصرف می کنم. من تا جایی که بتوانم از این ماده مصرف می کنم، شاید روزی دو بار. من می دانم که ویتامین و مکمل های زیادی در بازار وجود دارد اما تاثیر منابع طبیعی به مراتب بیشتر از این قرص هاست.

11. میراندا کر

میراندا کر
میراندا کر

آیا مشکلی است که با روغن نارگیل حل نشود. این ستاره هر روز یک قاشق غذاخوری از روغن نارگیل را به همراه غذاهایش مصرف می کند تا هم از نفخ معده جلوگیری کند و هم هضم غذا را سرعت بخشد.

12. کریستینا آگیلرا

کریستینا آگیلرا
کریستینا آگیلرا

مطمئنا یکی از بهترین و خلاقانه ترین رژیم های غذایی متعلق به کریستینا آگیلرا است. او از رژیم رنگی استفاده می کند، به این صورت که هر روز موادی را که یک رنگ خاصی دارند، مصرف می کند. به عنوان مثال یک روز مواد غذایی سبز رنگ و روز دیگر مواد قرمز رنگ.

13. هلی بری

هلی بری
هلی بری

هلی بریی می گوید که طبق تحقیقات انجام شده، نوشیدن روزانه دو فنجان قهوه در روز روش بسیار خوبی برای سرعت بخشیدن به متابولیسم بدن است. به علاوه، کافئین موجود در قهوه سلولیت های بدن را نیز کاهش می دهد.

14. الی مک‌فرسن

 الی مک‌فرسن
الی مک‌فرسن

این بازیگر و سوپر مدل استرالیایی، مواد غذایی قلیایی (شامل حبوبات و برگ های سبز) مصرف م و از موادی چون قهوه و الکل اجتناب می کند. / برترین ها