با یک نگاه به تصویر می توانید حقایق جالبی درباره شخصیت واقعی خود کشف کنید!

شخصیت از ویژگی های فوق العاده جذاب و جزء جدایی ناپذیر وجود هر انسانی محسوب می شود که پیچیدگی های روانشناختی شگفت انگیزی را به شالوده انسانیت که در همه ما وجود دارد اضافه کرده است.

از آن جا که شخصیت ما انسان ها می تواند در هر لحظه ثابت و در عین حال متغیر، ساده و در عین حال پیچیده باشد، شناخت آن به یکی از پرطرفدارترین موضوعاتی تبدیل شده که بسیاری از ما کنجکاو هستیم درباره آن بیشتر بدانیم و تست های شخصیت شناسی از جالب ترین روش ها برای آشنایی با آن می باشد.

به همین بهانه در ادامه به سراغ یکی از بهترین تست های شخصیت شناسی رفته ایم تا به راحتی و با یک نگاه به تصویر بتوانید حقایق جالبی درباره شخصیت واقعی خود کشف کنید. با کوکا همراه باشید.

اولین حیوانی که در تصویر زیر می بینید کدام است؟

به تصویر زیر نگاه کرده و به محض آن که چشم تان اولین حیوان را پیدا کرد به ادامه مطلب رفته و خصوصیات شخصیتی خود را مطالعه کنید.

اولین حیوانی که می بینید کدام است؟
اولین حیوانی که می بینید کدام است؟

چه حیوانی نظرتان را به خود جلب کرد؟ کافیست نام آن را در لیست زیر پیدا کرده و خصوصیات شخصیتی مرتبط با آن را مطالعه کنید تا با زوایای پنهان درونتان بیشتر آشنا شوید.

1. اسب

اسب
اسب

اسب در واقع نشان دهنده نیروی زندگی در وجود فرد است که به او قدرت دنبال کردن و رسیدن به اهدافش را خواهد داد.

اگر اسب نظر شما را به خود جلب کرده یعنی فردی هستید که می توانید به خوبی میان حس دنبال کردن غرایز طبیعی خود و داشتن رفتار اجتماعی و مناسب تعادل برقرار کنید. اسب نشانه انرژی قوی جنسی و تمایل به هیجانات نیز می باشد.

2. خروس

خروس
خروس

اگر خروس اولین حیوانی است که دیده اید یعنی فردی هستید که دوست دارید استعدادهای خود را به نمایش بگذارید اگرچه این به معنای خودنمایی نمی باشد.

خروس از دیرباز توسط چینی ها به عنوان تجسمی از پنج خصلت مسئولیت پذیری، وفاداری در ازدواج، شجاعت، مهربانی و اعتماد به نفس مورد تحسین قرار گرفته است.

ممکن است متکبر و فخر فروش به نظر برسید اما به فکر دیگران هستید و در نهایت خیر شما به آن ها خواهد رسید.

3. خرچنگ

خرچنگ
خرچنگ

دیدن خرچنگ در اولین نگاه چند چیز را به ما یادآوری می کند:

این که همیشه نمی توانیم مسیر مستقیمی به سوی دستیابی به اهداف خود داشته باشیم، بلکه باید گاهی کمی از مسیر اصلی خارج شده و به چشم اندازهای نو توجه کنیم.

این که اگرچه اجتماع برای رشد انسان ها حیاتی است اما همه ما نیاز داریم تا بخشی از وقت خود را در تنهایی بگذرانیم.

این که بدانیم چه زمانی به سوی جلو حرکت کرده و چه زمانی به عقب بازگردیم.

اگر خرچنگ دیده اید به احتمال زیاد فردی خجالتی و بسیار حساس هستید اما در عین حال دوست دارید که از زمان خود در انزوا به شکل عاقلانه و در جهت خدمت به خود و دیگران استفاده کنید.

4. مانتیس

آخوندک
مانتیس

افرادی که تصویر مانتیس نظرشان را جلب می کند نیاز شدیدی به صلح، سکوت و آرامش دارند. این افراد کسانی هستند که هرج و مرج و هیاهوی اطراف شان به حدی زیاد است که چاره ای جز فراهم کردن محیطی خلوت برای بازگشت به خرد درونی خود ندارند.

شما قدرت و انگیزه کافی دارید تا از زمان به بهترین شکل برای خلق زندگی که دوست دارید بهره ببرید، اگرچه به دلیل احتیاط زیاد معمولا حرکت قابل توجه و سریعی از خودتان نشان نمی دهید اما در عین حال آنقدر باهوش و فهمیده هستید که بتوانید در شرایط خاص تصمیمات سریع اتخاذ کنید.

5. گرگ

گرگ
گرگ

گرگ خودش را نشان می دهد که به ما خاطر نشان کند که اگرچه موجودات متمدنی هستیم اما در عین حال گهگاه نیاز داریم به طبیعت وحشی خودمان احترام بگذاریم.

اگر تصویر یک گرگ اولین چیزی است که نظرتان را به خود جلب کرده شخصیت فوق العاده سازمان یافته ای دارید که تعادل میان هارمونی و نظم را درک می کند.

در بهترین حالت از آن جا که به بینش عمیق درونی خود اعتماد دارید به سرعت می توانید روابط محکم احساسی با دیگران برقرار کنید. فوق العاده باهوش هستید و روابط صادقانه میان دوستان و خانواده را حفظ می کنید.

در بدترین حالت به خاطر نیاز شدید به حفظ ساختار و عبور نکردن از مرزها ممکن است شخصیت سخت، غیر قابل انعطاف و رقابتی داشته باشید.

6. سگ

سگ
سگ

اگر سگ اولین چیزی است که نظرتان را جلب کرده احتمالا باید به شما یادآوری شود که با خودتان مهربان تر و وفادارتر بوده و صداقت بیشتری نسبت به خود داشته باشید. شاید اخیرا از ارزش های خود غافل شده و هیچ احترامی برای خود قائل نبوده اید.

شما روح بزرگ و قلب سرشار از عشقی دارید و برای دیگران خیلی سخت است که بخواهند قلب شما را بشکنند.

به علاوه اشتیاق زیادی به کمک کردن به دیگران دارید و عشق، مهربانی و حس حفاظت از دیگران از صحبت و رفتارتان ساطع می شود.

7. عقاب

عقاب
عقاب

دیدن عقاب یعنی فرد نیاز دارد با مسیر روحی قبلی خود اتصال دوباره پیدا کند. اگر در نگاه اول عقاب نظرتان را به خود جلب کرده باید به پیام های قلب خود توجه بیشتری داشته باشید تا بتوانید موانع بزرگی که در مسیر رسیدن به اهداف در مقابل تان قرار می گیرد را کنار بزنید.

زمانی که با عقاب درونی خود صلح می کنید از همه جهات در تعادل قرار می گیرید، همچون هوا آزاد و رها خواهید بود، با قاطعیت روی زمین سخت می ایستید و به قدری به آب نزدیک می مانید که خوب تغذیه شوید.

شما کسی هستید که به رشد درونی متعهد هستید مادامی که در زندگی هر روزه خود تعادل و عقلانیت را حفظ کنید.

8. پروانه

پروانه
پروانه

افرادی که پروانه می بینند کسانی هستند که تغییرات را با آغوش باز پذیرا هستند. اگر جز این دسته هستید از پس شرایطی که باعث رنج و آزارتان می شود به خوبی برمی آیید. هر اتفاقی که برایتان رخ می دهد را پذیرفته و به سرعت خود را با چیزی که سر راهتان قرار می گیرد وفق می دهید.

اگرچه یک بعد از وجودتان نیز به قدری حساس است که به راحتی و با کوچک ترین تغییر در محیط اطراف آزرده خواهد شد.

زیبایی شما تا به قدری باشکوه است که اطراف تان را روشن کرده و برای هر کسی که شانس آشنایی و در کنار شما بودن را دارد لذت و شادی به ارمغان می آورید.

9. کبوتر

کبوتر
کبوتر

کبوتر نماد ابدی صلح است، اگر این پرنده باشکوه چشم شما را گرفته یعنی به خوبی می دانید که گاهی بهترین راه برای رسیدن به آن چه در این دنیا می خواهید آن است که بال های خود را باز کرده و به باد اعتماد داشته باشید که به محض آن که اولین پرش رو به جلو را انجام دهید شما را به خانه اصلی تان خواهد رساند.

افرادی که کبوتر می بینند مهربان ترین و بخشنده ترین های دنیا هستند، آن ها از چنان معصومیتی برخوردارند که افراد بسیاری را بارها به سوی خود جذب می کنند، اما باید مراقب باشید که این طبیعت سخاوتمندانه تان راه را برای سوء استفاده برخی افراد سودجو باز نکند.

منبع: yourtango