تبلیغات در گوگل قدمی بلند در جذب مخاطب واقعی و فروش بیشتر

طی سال های گذشته تبلیغات آنلاین، دنیای بازاریابی سنتی را دچار تحولات عمیقی کرده است. این تحولات با تولد گوگل و ارائه سیستم تبلیغاتی خاصش، با سرعت بیشتری ادامه یافته است و امروزه می توان گفت تبلیغات در گوگل بهترین و بهینه ترین روش تبلیغات آنلاین است.

تبلیغات در گوگل
تبلیغات در گوگل

نوین مارکتینگ به عنوان قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تبلیغات در گوگل که سال هاست در این زمینه فعال است، تجربه بالایی در ایجاد و مدیریت کمپین های تبلیغات در گوگل دارد و معتقد است این روش در صورت استفاده درست، بهترین شیوه تبلیغات آنلاین است. پس اگر می خواهید با تبلیغات در گوگل و خدمات نوین مارکتینگ در این زمینه آشنا شوید، با این مقاله همراه ما باشید.

تبلیغات در گوگل چیست؟

حتما شما هم بارها و بارها چیزی را در گوگل جستجو کرده اید. با جستجوی هر عبارتی در گوگل، شما با مجموعه ای از نتایج روبرو خواهید شد که بر اساس میزان ارتباط با جستجوی شما و کیفیت و اعتبار سایت های موجود در نتایج، رتبه بندی شده اند.

سایت های مختلف برای رسیدن به صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برای یک عبارت خاص، فعالیت های مداوم و زمان بری را انجام می دهند که مجموعا به آنها SEO (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) گفته می شود.

اما چگونه می شود بدون صرف زمان و انرژی، به سرعت در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار گرفت؟ پاسخ ساده است. تبلیغات در گوگل همان روشی است که شما را بدون اتلاف وقت در صدر نتایج جستجوی عبارت مورد نظر شما قرار می دهد.

شما در این روش می توانید تصمیم بگیرید در صورت جستجوی چه عباراتی گوگل آگهی شما را در صدر نتایج جستجو نشان دهد.

چرا تبلیغات در گوگل بهینه ترین روش تبلیغات آنلاین است؟

گوگل بزرگترین رسانه اجتماعی دنیاست که روزانه میلیاردها عبارت در آن جستجو می شود. تبلیغ در این رسانه این فرصت را به شما می دهد که به گروهی از مخاطبان کاملا هدفمند دسترسی پیدا کنید.

تصور کنید شما فروشنده مبلمان اداری هستید. چه چیز بهتر از اینکه تنها افرادی که عبارت “خرید مبلمان اداری” را جستجو می کنند آگهی شما را ببیند؟

نمایش تبلیغات در گوگل رایگان است. ممکن است تعجب کنید ولی واقعیت این است که گوگل برای نمایش آگهی شما مبلغی دریافت نمی کند و تنها در صورتی که کاربر روی آگهی شما کلیک کند و وارد سایت شما شود، به ازای آن کلیک از اعتبار شما مبلغ مشخصی کم می کند.

چرا باید تبلیغات در گوگل را با نوین مارکتینگ تجربه کنیم؟

تبلیغ در گوگل دارای پیچیدگی های خاص خود است. بخصوص انجام این کار از ایران، با توجه به محدودیت های دسترسی کاربران ایرانی، نیازمند ملزوماتی است که تنها شرکت های معدودی به خوبی از عهده آن بر می آیند.

ویژگی های تبلیغات در گوگل با نوین مارکتینگ

اگر پیگیر تبلیغات در گوگل بوده باشید، احتمالا با عناوینی مثل «همکار رسمی گوگل در ایران» یا «نماینده رسمی گوگل در ایران» مواجه شده‌اید. اما حقیقت آن است که گوگل در ایران نماینده رسمی ندارد.

اما نوین مارکتینگ برای حل این مسئله و ارتباط مطمئن با گوگل، دومین شرکت خود را با برند ثبت شده «آریو مارکتینگ» در شرق آسیا راه اندازی کرده است؛ تا بتواند به صورت رسمی همکار و نماینده پریمیر گوگل باشد.

بجز این مورد حیاتی موارد زیر نیز از امتیازات ویژه نوین مارکتینگ در مدیریت کمپین های تبلیغات در گوگل است:

  • سابقه بالا و مدیریت بیش از 40 هزار کمپین تبلیغاتی در گوگل
  • اولین همکار رسمی پریمیر گوگل در اجرای تبلیغات کلیکی گوگل
  • دسترسی مستقیم به حساب گوگل
  • مشاوره رایگان با کارشناسان باتجربه
  • آنالیز واقعی کمپین شما و بهبود مستمر آن
  • ارائه گزارش های رسمی گوگل و گزارش های تخصصی
  • قیمت های کاملا رقابتی

اگر می خواهید درباره این روش جذاب تبلیغاتی بیشتر بدانید، متخصصان تیم نوین مارکتینگ آماده ارائه مشاوره رایگان به شماست. برای کسب مشاوره درباره تبلیغات در گوگل می توانید به وبسایت نوین مارکتینگ مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 02122319165 تماس بگیرید.

این مطلب تبلیغاتی می باشد و کوکا مسئولیتی در قبال آن ندارد.