دستگاه تصفیه آب خانگی

بیوگرافی لاله پورکریم، خواننده ایرانی و ملکه موسیقی در سوئد

زندگی شخصی و عکس های لاله پورکریم

لاله پورکریم، از جمله خوانندگان و بازیگران مشهور ایرانی است که چندیست نامش سر زبان ها افتاده است. لاله پورکریم، خواننده سرشناس و محبوب میان سوئدی ها می باشد و در کنار خوانندگی به بازیگری نیز می پردازد. در ادامه مروری بر زندگی شخصی لاله پورکریم خواهیم داشت:

لاله پورکریم
لاله پورکریم

لاله پورکریم چه کسی است؟

لاله پورکریم از سن 12 سالگی به همراه خانواده ساکن کشور سوئد شدند . خانم پورکریم قبل از اینکه وارد کشور سوئد شود به دلیل مسائل کار پدرش چند سالی را در بلاروس زندگی می کند .

پدرش یکی از جامعه شناسان مطرح ایرانی می باشد زمانی که اسم هوشنگ پورکریم به زبان می آید بسیاری از جامعه شناسان ایشان را به عنوان یک پدیده ایرانی می شناسند .

لاله پورکریم در حال حاضر یکی از خوانندگان و بازیگران مطرح کشور سوئد می باشد . مردم سوئد ایشان را با نام لاله می شناسند .

شروع موسیقی لاله پورکریم
لاله پورکریم برخلاف پدرش وارد حوزه جامعه شناسی نشد و از سن 14 سالگی رو به دنیای موسیقی آورد . از همان ابتدای نوجوانی توانایی نواختن آهنگ با ساکسیفون گیتار و پیانو را داشت . استعداد لاله آنقدر بالا بود که روز به روز پله های ترقی را در زمینه ساخت آهنگ طی می کرد . کم کم علاقه اش به موسیقی و صدای زیبایی که داشت رو به خوانندگی آورد .

خوانندگی لاله پورکریم به زبان فارسی
در حال حاضر لاله پورکریم توانایی صحبت کردن و خوانندگی به 4 زبان زنده دنیا را دارد . از نکات جالب توجه ایشان خوانندگی به زبان فارسی می باشد با اینکه سالهای بسیاری از خاک وطن اش دور بود اما هماکان زبان فارسی را فراموش نکرده و با شیوای دلنشین فارسی خوانندگی می کند .

لاله پورکریم
لاله پورکریم

مقام های لاله پورکریم در زمینه موسیقی
لاله پورکریم 12 سال پیش زمانی که 22 سال سن بیشتر نداشت توانست افتخارات بی شماری را برای زندگی حرفه ای خود رقم بزند . سال 2005 لاله توانست افراد سرشناس و بزرگ دنیای موسیقی همچون دیاموند و فیلیپسون ار پشت سر بگذارد و به عنوان برترین زن راک کشور سوئد انتخاب شود .

همان سال 2015 که پر افتخار ترین سال خانم پورکریم بود توانست در رقابتهای مهم جایزه گرمی به تنهایی کاندید 7 جایزه مهم بشود . این اتفاق بی نظیر برای یک هنرمند ایرانی کم سابقه می باشد . لاله پورکریم توانست برای آهنگ لایو تومارو سه جایزه مهم گرمی را ازآن خود کند .

بازیگری لاله پورکریم
از آثار موفق بازیگری وی می توان به فیلم سینمایی جالا جالا اشاره کرد .

این فیلم مربوط به 17 سال پیش زمانی که لاله پورکریم تنها 17 سال بیشتر نداشت .

بعد از فیلم jalla jalla هیچگونه تجربه بازیگری دیگری ندارد .

تمام آلبوم های لاله پورکریم

لاله پورکریم
لاله پورکریم

لاله پورکریم بیشتر موفقیت های هنری خود را مدیون آهنگ live tomorrow می باشد . خانم پورکریم تاکنون 3 آلبوم منتشر کرده است. / سفیدک