بیوگرافی و عکس های جدید دکتر بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید

بیوگرافی و زندگی نامه بشیر حسینی

عکس بشیر حسینی
عکس بشیر حسینی

بشیر حسینی کیست؟

سید بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید در 15 آذر 1360 در تهران، ایران متولد شد.

او فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته حقوق از دانشگاه امام صادق و دکترای فرهنگ و ارتباط می باشد. در حال حاضر به عنوان مدیر گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار فعالیت می کند، عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما و از اساتید دانشگاه امام صادق، دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی می باشد.

همچنین حسینی تحصیلات خود در حوزه را تا سطح 2 ادامه داده است.

بشیر حسینی یکی از داوران مسابقه استعداد یابی عصر جدید است که در آن با رویا نونهالی، امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و احسان علیخانی همکاری کرده است. داوری او در این مسابقه انتقادات زیادی را به دنبال داشته و عده ای حضور او در عصر جدید را حماقت بار دانسته اند.

بشیر حسینی نویسنده کتاب هایی از جمله ماه عسل مجردها، لایک ممنوع و 150 هشتگ نهضت سواد رسانه ای  می باشد.

بشیر حسینی، امین حیایی و آریا عظیمی نژاد در مسابقه عصر جدید
بشیر حسینی، امین حیایی و آریا عظیمی نژاد در مسابقه عصر جدید

هنوز اطلاعاتی از همسر و فرزندان بشیر حسینی منتشر نشده است.

به زبان فرانسه و عربی تسلط کامل دارد.

به مبحث حوزه علاقه ی زیادی دارد.

اظهار نظر جنجالی حسینی در برنامه تلویزیون اینترنتی آیو به نام زابیواکا که در ایام جام جهانی فوتبال پخش شد، واکنش های مختلفی را به دنبال داشت.

در بخشی از این کلیپ ویدئویی بشیر حسینی می‌گوید : “بذار یک چیز عجیب‌تر هم این جا به شما بگم. همین نگاهی که از زمان فروید جدی شد که فوتبال را اساسا از سنخ مقوله لذت جنسی می‌بیند، میگه چرا شما از فوتبال لذت می‌برید؟

همانطور که لذت جنسی لذت دارد، این هم عین همان است، از همان جنس و همان سنخ است. آدم اول تعجب می‌کند. می‌گوید که چه جوری؟ بعد می‌گوید یک مطالعه‌ای کردم. کشور‌ هایی که آمار شهوت و مسائل جنسی در آن بالاتره فوتبال بهتری دارند مثل برزیل و بعد آرژانتین ….”

فال روزانه کوکا