برنامه بازی های جام جهانی 2018 روسیه | تاریخ دقیق، ساعت و روز مسابقات

جدول مسابقات جام جهانی 2018

تاریخ دقیق و روز شروع مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، برنامه و جدول زمان بندی کامل مسابقات مرحله گروهی، یک هشتم و یک چهار نهایی، دیدار رده بندی و فینال جام جهانی با ساعت شروع مسابقه

برنامه بازی های جام جهانی 2018 روسیه
برنامه بازی های جام جهانی 2018 روسیه

گروه A

روسیه، عربستان، مصر، اروگوئه

گروه B

پرتغال، اسپانیا، مراکش، ایران

گروه C

فرانسه، استرالیا، پرو، دانمارک

گروه D

آرژانتین، ایسلند، کروواسی، نیجریه

گروه E

برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان

گروه F

آلمان، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G

بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

گروه H

لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

دیدارهای مرحله گروهی

گروه A : روسیه، اروگوئه، مصر، عربستان

تاریخ و ساعت
24 خرداد 1397 ساعت 19:30روسیهعربستان
25 خرداد 1397 ساعت 16:30مصراروگوئه
29 خرداد 1397 ساعت 22:30روسیهمصر
30 خرداد 1397 ساعت 19:30اروگوئهعربستان
4 تیر 1397 ساعت 18:30اروگوئهروسیه
4 تیر 1397 ساعت 18:30عربستانمصر

گروه B : اسپانیا، پرتغال، ایران، مراکش

تاریخ و ساعت
25 خرداد 1397 ساعت 19:30ایرانمراکش
25 خرداد 1397 ساعت 22:30اسپانیاپرتغال
30 خرداد 1397 ساعت 16:30پرتغالمراکش
30 خرداد 1397 ساعت 22:30ایراناسپانیا
4 تیر 1397 ساعت 22:30ایران پرتغال
4 تیر 1397 ساعت 22:30مراکشاسپانیا

گروه C : فرانسه، پرو، دانمارک، استرالیا

 تاریخ و ساعت
26 خرداد 1397 ساعت 14:30فرانسهاسترالیا
26 خرداد 1397 ساعت 20:30پرودانمارک
31 خرداد 1397 ساعت 16:30فرانسهپرو
31 خرداد 1397 ساعت 19:30استرالیادانمارک
5 تیر 1397 ساعت 18:30دانمارکفرانسه
5 تیر 1397 ساعت 18:30استرالیاپرو

گروه D : آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

تاریخ و ساعت
26 خرداد 1397 ساعت 17:30آرژانتینایسلند
26 خرداد 1397 ساعت 23:30کرواسینیجریه
31 خرداد 1397 ساعت 22:30آرژانتینکرواسی
1 تیر 1397 ساعت 19:30ایسلندنیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30آرژانتیننیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22:30کرواسیایسلند

گروه E : برزیل، کاستاریکا، سوئیس، صربستان

تاریخ و ساعت
27 خرداد 1397 ساعت 16:30کاستاریکاصربستان
27 خرداد 1397 ساعت 22:30برزیلسوئیس
1 تیر 1397 ساعت 16:30برزیلکاستاریکا
1 تیر 1397 ساعت 22:30سوئیسصربستان
6 تیر 1397 ساعت 22:30صربستانبرزیل
6 تیر 1397 ساعت 22:30سوئیسکاستاریکا

گروه F : آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی

تاریخ و ساعت
27 خرداد 1397 ساعت 19:30آلمانمکزیک
28 خرداد 1397 ساعت 16:30سوئدکره جنوبی
2 تیر 1397 ساعت 22:30آلمانسوئد
2 تیر 1397 ساعت 19:30کره جنوبیمکزیک
6 تیر 1397 ساعت 18:30کره جنوبیآلمان
6 تیر 1397 ساعت 18:30مکزیکسوئد

گروه G : بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

تاریخ و ساعت
28 خرداد 1397 ساعت 19:30بلژیکپاناما
28 خرداد 1397 ساعت 22:30انگلیستونس
2 تیر 1397 ساعت 16:30بلژیکتونس
3 تیر 1397 ساعت 16:30انگلیسپاناما
7 تیر 1397 ساعت 22:30انگلیسبلژیک
7 تیر 1397 ساعت 22:30پاناماتونس

گروه H : لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

 تاریخ و ساعت
29 خرداد 1397 ساعت 16:30لهستانسنگال
29 خرداد 1397 ساعت 19:30کلمبیاژاپن
3 تیر 1397 ساعت 19:30ژاپنسنگال
3 تیر 1397 ساعت 22:30لهستانکلمبیا
7 تیر 1397 ساعت 18:30ژاپنلهستان
7 تیر 1397 ساعت 18:30کلمبیاسنگال

دیدار مرحله یک هشتم نهایی

بازی 49
30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) A1 – B2، ورزشگاه فیشت – ساعت 22:30
بازی 50
30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) C1 – D2، ورزشگاه کازان آره‌نا – ساعت 18:30
بازی 51
اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) B1 – A2، ورزشگاه لوژنیکی – ساعت 18:30
بازی 52
اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) D1 – C2، ورزشگاه نیژنی نووگورود – ساعت 22:30
بازی 53
2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) E1 – F2، ورزشگاه سامارا آره‌نا – ساعت 18:30
بازی 54
2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) G1 – H2، ورزشگاه روستوف آره‌نا – ساعت 22:30
بازی 55
3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) F1 – E2، ورزشگاه سن پترزبورگ – ساعت 18:30
بازی 56
3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) G2 – H1، ورزشگاه اتکریتیه آره‌نا (اسپارتاک) – ساعت 22:30

دیدار مرحله یک چهارم نهایی

بازی 57
6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 49 – برنده بازی 50، ورزشگاه نیژنی نووگورود – ساعت 18:30
بازی 58
6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 53 – برنده بازی 54، ورزشگاه کازان آره‌نا – ساعت 22:30
بازی 59
7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 51 – برنده بازی 52، ورزشگاه فیشت – ساعت 22:30
بازی 60
7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 55 – برنده بازی 56، ورزشگاه سامارا آره‌نا – ساعت 18:30

دیدار نیمه نهایی

بازی 61
10 جولای 2018 (19 تیرماه 97) برنده بازی 57 – برنده بازی 58، ورزشگاه سن پترزبورگ – ساعت 22:30
بازی 62
11 جولای 2018 (20 تیرماه 97) برنده بازی 59 – برنده بازی 60، ورزشگاه لوژنیکی – ساعت 22:30

دیدار رده بندی

بازی 63
14 جولای 2018 (23 تیرماه 97) بازنده بازی 61 – بازنده بازی 62، ورزشگاه سن پترزبورگ – ساعت 18:30

دیدار فینال

بازی 64
15 جولای (24 تیرماه 97) برنده بازی 61 – برنده بازی 62، ورزشگاه لوژنیکی – ساعت 19:30